Tango Hesabı Nasıl Silinir ?

tango hesabı nasıl silinirAndroid ve iOS mobil telefon kullanıcılarının uygulama olarak yüklediği Tango’yu ilk açtığınızda hesap oluşturmanızı talep etmektedir. Hesap oluşturduktan sonra Tango Hesabı nasıl silinir ? sorusu akıllara geliyor.

Tango uygulamasına sahip telefonlar ile karşılıklı kamera görüşmesi yaparken oyunlar oynayabilir, yakın çevrenizde bulunan Tango kullanıcıları ile mesajlaşarak tanışma olanağı sunan güzel bir özellik. Ayrıca tango ile internet üzerinden ücretsiz mesajlaşabilirsiniz.

tango hesabı nasıl silinir

Tango nedir ?

İnternet tabanlı Tango uygulaması İOS ve Android için tasarlanmış bir uygulama olup bu uygulama vaıstası ile Tango yüklü olan mobil kullanıcıları ile telefon ile görüşebilir, kameralı konuşabilir, oyun oynayabilirsiniz. Bunlar dışında da mobil arkadaşlık özelliği ile etrafınızda bulunan insanlar ile tanışabilirsiniz.

Tango hesabı nasıl silinir ?

Mobil uygulama kullanan kişiler açtıkları hesabı silmek isteyebilirler. Ancak bu mobil uygulama üzerinden gerçekleşmemektedir. Bunun için yapmanız gereken bazı işlemler bulunmaktadır.

İlk olarak tango.me adresine girerek bu işlemi çözebilirsiniz. Buraya tıklayarak hesabınızı silme işlemini başlayabilirsiniz.

  • ” Phone Number: ” yazan kısıma telefon numaranızı yazınız.
  • ” Firs Name: ” yazan kısıma isminizi
  • ” Last Name: ” yazan kısıma soyisminizi
  • ” Email Address: ” yazan kısıma kayıt olduğunuz mail adresinizi,
  • ” Reason For Deletion: ” yazan kısımdan istediğiniz bir seçeneği seçiniz
  • ” Additional Reasons For Deletion : ” eklemek istediğiniz birşey varsa ingilizce yazabilirsiniz daha sonra gönder kısmına tıklayabilirsiniz.

tango hesabı nasıl silinir

Tango uygulaması nasıl silinir ?

  • iPhone kullanıcıları Tango uygulamasının ikonunun üzerine gelerek uzunca bastığı taktirde ekranda titreşim oluşmaya başlayacaktır. Ekran titreşmeye başlamaya başladıktan sonra Tango ikonunun üzerinde x işaretini göreceksiniz. Bu x işaretine tıkladığınızda uygulama silinecektir.
  • Android uygulamaları için Ayarlar kısmına girdikten sonra Uygulamalara girip Tango’yu seçiniz ve daha sonra tamamen kaldır tuşuna basarak uygulamayı kaldırabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Vodafone TL transferi nasıl yapabilirim? başlıklı makalemizde Cep lira trasnferi, Vodafone ve Vodafone Kontör transferi hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yorum

Yorumunu Sorunu Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.