Facebook arkadaş ekleme butonunu kapatma nasıl yapılır ?

Facebook arkadaşl ekle butonu kapatmaBu yazımızda sosyal ağların en önemli sitesi olan Facebook’u konu alıyoruz. Facebook arkadaş ekleme butonunu kapatma hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Facebook’ta özellikle bayanların rahatsız olduğu konulardan biride çok fazlaca gelen arkadaşlık istekleri.

Eğer sizde Facebook’ta tanıdıklarınız hariç arkadaşlarınızın eklemesini istemiyorsanız aşağıdaki anlatacağımız işlemleri yapabilirsiniz.

Gelelim makalemiz arkadaş ekleme butonunu açma ve kapamayı videolu anlatımımızı inceleyerek yapabilirsiniz. 

Facebook arkadaş ekleme butonu

Facebook arkadaş ekleme butonunu kapatma nasıl yapılır ?

  • Facebook hesabınız var ise facebook.com adresine giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki anahtar işaretine tıklayınız.

Facebook arkadaş ekleme butonunu kapatma nasıl yapılır ?

 

  • Daha sonra Benimle kimler iletişim kurabilir butonuna tıklıyorsunuz ve aşağıdaki pencere açılıyor.  Bu kısımda bana kimler arkadaşlık gönderebilir seçeneğini görebileceksiniz. Sadece arkadaşlarımın arkadaşlarını işaretlerseniz arkadaşınızın arkadaşları size arkadaşlık isteği yollayabilir.

Facebook arkadaş ekleme butonunu kapatma nasıl yapılır ?

 

  • Bana kimler arkadaşlık isteği gönderebilir ? kısmından Arkadaşlarımın arkadaşları seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.

Facebook arkadaş ekleme butonunu kapatma nasıl yapılır ?

Facebook arkadaş ekle butonum görünmüyor ne yapabilirim ?

  • Endişe etmenize gerek yok size yukarıda anlattığımız gibi nasıl arkadaşlık ekle butonunu kapatıyorsanız açabilirsiniz. Aşağıdaki işlemleri izlemeniz yeterli olacaktır.
  • İlk olarak sağ üst köşeden anahtar işaretine tıklıyorsunuz.
  • Daha sonra benimle kimler iletişim kurabilir seçeneğine geliyorsunuz tıklıyorsunuz
  • Tıkladığınızda açılan seçenekten Bana kimler arkadaşlık isteği gönderebilir seçeneğine tıklayıp herkes işaretlediğiniz de sayfanızda arkadaş ekle butonu açılmış olacaktır.

Facebook arkadaş ekle butonunu tamamen kaldırma nasıl olur ? Videolu anlatım

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=SjTFGiELOuc]

Bir önceki yazımız olan Vodafone bedava internet paketi nasıl yapılır ? başlıklı makalemizde 1gb bedava vodafone internet paker, 1gb vodafone bedava internet paketi ve Vodafone hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yorum

  1. Evet ben ark ark da istek göndermesini istemiyorum tamamen silinsin hiçkimse olması lazım orda önceden vardı sanırım çünkü bazılarında yok arkadaş ekle diye bana ne ark ark istediğinden

    Reply

Yorumunu Sorunu Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.