Reddit.com imleme nasıl yapılır ?

redditİnternet Sektörü ile uğraşanların kimileri faydalı kimilerinin zararlı olduğunu söylese de büyük imleme sitelerinin zararlarının olduğunu düşünmüyorum. Reddit.com imleme nasıl yapılacağını bugün sizlerle paylaşacağız.

Reddit.com aslında sosyal link deposu diyebiliriz. Yurt dışında sosyal haber sitesi olarak geçen bu site digg.com’a rakip olarak üretilmiş bir sistem.

Şimdi reddit.com’e nasıl imleme yapılır bunu anlatmaya başlayalım =)

Reddit.com imleme

Reddit.com nasıl üye olabilirim ?

Reddit.com imleme nasıl yapılır ?

  • Sosyal imleme sitesinde sosyal sitelerle bağ oluşturulmaması benim garibime giden en önemli konulardan. Kayıt olmak istediğinizde facebook, twitter hesabınız ile kayıt sayfası bulamadım. Buradan giriş yaparak kullanıcı adı, mail adresi ve şifrenizi girerek üye olabilirsiniz.
  • Giriş yaptıktan sonra mail adresinize gelen onay maili olursa onaylamayı unutmayınız.

Reddit.com’a yazı nasıl gönderebilirim ?

  • Reddit.com karışık bir temaya sahip olsada kolay bir şekilde yazı gönderebilirsiniz. Bunun için reddit.com giriş yapıyorsunzu sağ köşede bulunan yazı gönder kısmına tıklıyorsunuz. Göremeyenler buraya tıklayarak direk giriş yapabilirler.
  • Daha sonra aşağıdaki formatta formu doldurup güvenlik kodunu yazıp gönderim yapabilirsiniz.

Reddit.com imleme nasıl yapılır ?

 

Reddit.com’a link nasıl gönderebilirim ?

  • Reddit.com’dan link nasıl gönderirim diye soruyorsanız bununda cevabını sizler için hatırladık. Bunun için reddit.com giriş yapıyorsunzu sağ köşede bulunan link gönder kısmına tıklıyorsunuz. Göremeyenler buraya tıklayarak direk giriş yapabilirler. Link ve text seçeneklerinden linke tıklayabilirsiniz.
  • Daha sonra aşağıdaki formatta formu doldurup güvenlik kodunu yazıp gönderim yapabilirsiniz.

reddit 2

Bir önceki yazımız olan Vodafone bedava internet paketi nasıl yapılır ? başlıklı makalemizde 1gb bedava vodafone internet paker, 1gb vodafone bedava internet paketi ve Vodafone hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yorum

  1. merhaba site harika olmuş herşeyi bulabiliyoruz içerik daha genişletilirse çok güzel olur hergün takip edeceğim başarılar.

    Reply

Yorumunu Sorunu Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.