Turkcell salla kazan nasıl yapılır ?

Türkiye’nin önder GSM firmalarınadn Turkcell’in Salla Kazan Kampanyası hakkında sizlere bir kaç bilgi vermek istiyorum. Avea ve Vodafona’a fark atan Turkcell salla kazan nasıl yapılır ? diye soran arkadaşlarımız olacaktır. Sizler için hazırladığımız makalemizi incelemenizi öneririz ..

Sizler için hazırladığımız salla kazan nasıl yapılır ? konumuz sadece Turkcell ile ilgili bilgiler içermektedir.

Turkcell salla kazan nasıl yapılır ?

Turkcell salla kazan nasıl yapılır ?

Turkcell salla kazan kampanyası oldukça ilgi çekti. Vodafone #BanaNeVar uygulamasından sonra Turkcell ilk defa kendini aşarak farklı bir uygulamaya el attı. Reklama yatıracağı parayı aylık 10 GB bedava interne yatıran Turkcell abonelerini mutlu etmeye devam ediyor. Turkcell salla kazan uygulamasından önce Vodafone Kutumda Ne Var uygulaması çıkardı bakalım Avea’da salla kazan yapacak mı ? merak konusu.

Turkcell salla kazan uygulamasını kimler kullanabilir ?

Turkcell salla kazan kampanyasını akıllı telefonuna Turkcell hesabımı indirebilen faturalı, faturasız ve şirket aboneleri yapabilecek. Turkcell Hesabım uygulamasına girerek salla kazan seçip telefonu sallamanız yeterli olacaktır. Ancak şunu unutmayınız ki 2 Ocak 2017 tarihinde bu uygulama sona erecek. Acaba Turkcell yeni kampanyaları arasında buna devam eder mi? bilinmez ama ilerleyen zamanlarda bu kampanyada uzatmaya gidebilir. Gerçi Turkcell’in böyle bir kampanya yapması da oldukça ilginç. Turkcell abonelerine bedava internet, bedava konuşma ve bedava sms paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell salla kazan Apple ios telefona nasıl yüklenir ?

Yapacağınız işlem aslında çok basit bunun için Turkcell salla kazan kampanyasından yararlanmak için Apple Store’ye giriş yapınız ve Turkcell hesabım uygulamasını indiriniz. Daha sonra Turkcell numaranız ve şifrenizle hesabınıza giriş yaptıktan sonra salla kazan sekmesinden telefonunuz sallayarak hediyenizi alabilirsiniz.

Turkcell salla kazan Android telefona nasıl yüklenir ?

Turkcell salla kazan android telefonunuza yüklemek oldukça basit bunun için ilk olarak yapmanız gereken işlemler şu şekilde. Google Play Store’ye giriş yaparak Turkcell’in Hesabım uygulamasını indiriniz. Daha sonra Turkcell numaranızı ve size özel şifreniz ile giriş yapınız. Daha snora telefonunuz sallayarak Turkcell bedava internet paketine kavuşabilirsiniz.

Turkcell salla kazan ile hangi hediyeleri kazanabilirim ?

  • Turkcell Aylık 10 GB internet bedava internet
  • Turkcell 10000 dk bedava konuşma
  • Turkcell 500 mb Turkcell bedava internet
  • Turkcell Haftalık 1 GB internet

Turkcell salla kazan nasıl yapılır ? sizlere anlattık eğer diğer konularımızı incelemek isterseniz Turkcell kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.