Pokemon GO nasıl indirilir ( İOS – Android )

Pokemon Go nasıl indirilir

Pokemon GO nasıl indirilir konusunda size ufak tefek bilgiler vereceğiz Pokemon GO ios ve android telefonlarınıza bu makalemizden faydalanarak indirebileceksiniz. Dğer POKEMON GO nasıl yüklenir diye soruyorsanız doğru adreste olduğunuzu uzun bir nefes aldıktan sonra yazımızı okumaya başlayabilirsiniz. Ben biraz uzun makaleler yazdığım için POKEMON GO ile ilgili birşeyler buldukça siz için eklemeler yapacağımı da belirtmek isterim.

Pokemon GO yüklemek aslında zor değil Android kullanıcılar için pek bir problem yok ancak iPhone’a Pokemon Go indirmek istiyorsanız size vereceğimiz yöntemleri yolları izlemeniz sizin adınıza iyi olacaktır.

Pokemon Go nasıl indirilir ( İOS – Android ) Kullanım Klavuzu

Android Pokemon Go Nasıl İndirilir ?

Android işletim sistemi kullanan kullanıcıların Pokemon Go nasıl indirilir ? arkadaş diye soru sorduğunuzun farkındayım. Bunun için yapmanız gerekenler iPhone kullanıcılarına göre oldukça kolay diyebiliriz. Google Play Store adresinden Pokemon GO yazıp indirebilirsiniz. Ancak indiremiyorsanız buraya tıklayarak Pokemon Go Apk dosyasını indirebiliriz. Ancak şunu unutmayın Android sürümü 4.4’ün altında ise bu oyunu oynama şansınız yok.

Pokemon Go Apk’sını indirdikten sonra telefonunuzdan “Ayarlar” kısmına giriş yaptıktan sonra “Güvenlik” sekmesini buluyorusunuz. Güvenlik sekmesinden “Bilinmeyen Kaynaklar” kısmındaki sekmeyi onaylamanız gerekmektedir. Ancak uyarmam gerekiyor eğer bilinmeyen kaynaklardan dosya indirmeyi ve çalıştırmayı aktif ederseniz telefonunuzda kalıcı hasarlar oluşabileceğini unutmayınız. Bilmediğiniz APK’ları indirmemeniz çok önemli bu konuda dikkat etmenizi öneriyorum.

iPhone iOS’a Pokemon Go Nasıl İndirilir ?

iPhone kullanıcıları iTunes mağazasında çok kolay şekilde ülke değişikliği yapabiliyorlardı ancak son zamanlarda bu işlem sıkıntılı hale geldiği için yeni bir hesap açmanız gerekeceğini belirtmek isterim. Aşağıdaki anlatacağım yöntemi sırası ile uygulamanızı öneriyorum .

  • Apple iPhone telefonlarından ilk olarak “Ayarlar” kısmına tıklayınız.
  • “iTunes ve App Store” sekmesine tıklayınız.
  • “Apple Kimliği : ******” kısmında eğer Apple hesabınız tanımlı ise üzerine tıklayıp çıkış yapmalısınız. Ancak Apple hesabınızdan çıkış yaptıktan sonra eski hesabınızın adresini unutmamanızı öneriyorum.
  • “Apple Kimliği” kısmından çıkış yaptıktan sonra telefonunuzdan “Safari’ye” giriş yapıyorsunuz.
  • Arama kısmına Pokemon GO yazarak Apple Store Pokemon Go sekmesine tıklayınız.
  • iTunes açıldıktan sonra Mağazanız bulunmamaktadır veya yok uyarısı gelecektir. “Geç” tıklayarak geçiş yapıyorsunuz.
  • Ülke olarak New Zelland yani Yeni Zellanda’yı seçin.
  • Bu işlemleri yaptıktan sonra Apple iPhone telefonunuzdan Ayarlar kısmından iTunes ve App Store sekmesine tıkladıktan sonra “Yeni iTunes Hesabı oluştur” sekmesine tıklayarak gerekli yerleri doldurunuz. Gerekli yerleri doldurduktan sonra ZİP CODE yazan yerde sizden posta kodu isteyecektir bu kısımda da 0110, 0112, 0310, 0410, 0520 buradaki posta kodlarından birini seçip yazıyorsunuz.
  • Ödeme seçenekleri kısmında NONE yani Kartım yok kısmını seçip devam ediyorsunuz.
  • Daha sonra iTunes’e girerek yada geri yapıp devam ederseniz yüklemeniz tamamlanacaktır.

Pokemon Go Pikachu Nasıl Çıkar ?

Pokemon Go ilk yüklediğinizde size hemen 2-3 tane pokemon görünmeye başlar eğer biraz sabırlı olur 20-30 dakika yürürseniz eğer karşınıza Pikachu çıkacaktır. Bunun dışında Pikachu bulmak oldukça zor oluyor.

 

Bir önceki yazımız olan Vodafone TL transferi nasıl yapabilirim? başlıklı makalemizde Cep lira trasnferi, Vodafone ve Vodafone Kontör transferi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumunu Sorunu Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.