Turkcell kalan internet paketi nasıl öğrenirim ?

turkcell kalan internet paketi nasıl öğrenebilirim ?Turkcell internet kullanıcıları Turkcell Kalan İnternet Paketi’mi Nasıl Öğrenirim ? sorusunu sıkça soruyor. Turkcell kullanıcıları kaç mb interi kaldığını öğrenmek için telefonlarından sms bölümüne girerek türkçe karakter kullanmadan büyük harfler kullanarak KALAN yazıp 2222’ye yönlendirerek kalan internet paketlerini öğrenebilirler. Bunun dışında *159# tuşlayarak arama tuşuna basıp kalan internet paketlerini öğrenebilirler.

Turkcell internet kullanıcıları faturalı ve faturasız hatlarından Kalan İnternet Paketi’ni yukarıdaki işlemi uygulayarak öğrenebilir. Faturalı ve faturasız hatlarınızdan internet paketi yapmak isterseniz eğer Turkcell internet paketi nasıl yapılır ? tıklayarak hangi paketi ne kadara alabileceğini, turkcell internet paketini nasıl iptal edebileceğini öğrenebilir.

turkcell kalan internet paketi

Turkcell kalan internet paketi nasıl öğrenirim ?

  • Kalan yaz –>2222 yolla ücretsiz kalan paketin gelsin
  • 2. seçenek *159# tuşlayıp arama tuşuna basarsanız size Turkcell Kalan İnternet Paketinizde ne kadar kaldığını söyleyecektir.
  • 0532 757 22 22 arayarak Tarifelere tuşladıktan sonra Kalan İnternet paketine tıklayabilirsiniz.
  • Kalan internet paketi ile ilgili daha fazla bilgiyi Turkcell Kalan Paket sayfasından öğrenebilirsiniz.

Turkcell kalan internet paketi sorgulama ücreti

  • Sorgulamalar ücretsizdir.

Uygulanabilecek cihazlar nelerdir ?

  • Tüm cihazlarda bu sorgu sistemi çalışabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Turkcell internet paketi nasıl yapılır ? başlıklı makalemizde turkcell, turkcell faturalı internet paketleri ve turkcell faturasız internet paketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumunu Sorunu Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.