Vodafone Red Fi internet paketi nasıl yapılır ?

Vodafone Red Fi internet paketi nasıl yapılır ? konulu makalemizde PuhuTV tarafından çekilen online dizi Fi dizisini izlemek için Vodafone 10 GB bedava internet data paketi hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Vodafone Red Fi paketi ile Yeni Red paketlerinden Yeni Red 5, Yeni Red 7, Yeni Red 10, Yeni Red 15, Yeni Red 20 ve Red elit paketlerine sunduğu 6 aylık bedava fi paketi ile Red avantajlarını bir kez daha bizlere sunmaya devam ediyor. 

Vodafone Red Fi internet paketi nasıl yapılır ?

Vodafone Red Fi internet paketinin nasıl yapıldığını anlatmadan önce bu paketten Red tarifelerinin hepsinin yararlanabildiğini ancak Yeni Red paketleri ve Red Elit paketlerinin 6 ay boyunca her ay 10 GB internet paketinden yararlanırken eski Red paketlerinde olanların bu paketten 1 ay yararlanabileceğini belirtti. Fi internet paketi ile sizlere cepten bedava internet keyfi sunan Vodafone yanlızce PuhuTV’de geçerli olan 10 gb bedava data paketi olduğunu bu interneti sadece PuhuTV’de yararlanabileceğinizi belirtmek isteriz. Ancak sizler için paylaştığımız Vodafone Salla Kazan – Bana Ne Var kampanyası hakkında da makale oluşturduğumuzu Vodafone bedava internet paketini bu uygulama ile yapabileceğinizi belirtmek isteriz.

Vodafone Red Fi paketi nasıl yapılır ?

Bu paketi aktif etmek için iki yöntem var

  1. Vodafone Yanımda uygulamasından Fi paketinizi aktif edebilirsiniz
  2. Sms yolu ile de Fi paketini aktif edebilirsiniz. Bunun için Yeni Red ve Elit tarifesinde olan Vodafone kullanıcıları FI 6 yazarak 3636 göndermeleri yeterli olacaktır. Böylelikle 6 aylık her ay geçerli 10 GB bedava internet paketine sahip olacaksınız. Eğer eski Red paketlerinde iseniz bunun içinde FI 1 yazarak 3636 sms atmanız yeterli olacaktır.

Fi Nedir ? Fi Dizisi nereden ortaya çıktı ?

2014 yılında Azra Hohen tarafından 3 seri halinde yazılan kitaptan uyarlanmış 2017 yapımı PuhuTV yapımı bir dizidir. Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç ve Büşra Develi’nin baş rolde oynadığı, Psikolog bir adam ile altın oran takıntısı olan ve buna birebir uyan Su’ya olan takıntısının konu alındığı dizi online dizi sektörünü olduğundan hızlı canlandıracağıda kesin. 31 Mart 2017 tarihinde Ay yapım tarafından yapımı gerçekleştirilen bu dizi PuhuTV’de 3 bölümü birlikte yayınlanması ile hızlı bir atak yapmayı başaran PuhuTV ilerleyen zamanlarda nasıl bir çalışma yapar merak konusu ama şu anda 218 bin kişinin takip listesine almasına neden oldu.

2 ay gibi kısa bir zamanda 14 milyon saat izlenme ve 4 milyon tekil kullanıcıya ulaşan PuhuTV Türkiye’nin Netflix’i olmaya kesin adımlarla gidiyor. Tv sektörünü baştan sonra değiştireceğine inandığım PuhuTV oldukça başarılı ve kaliteli yapımların haklarını alarak yayınlamaya başladı bile şimdilik ücretsiz olan bu yayınlar ilerleyen zamanlarda nasıl bir değişim büyüme gösterir merak konusu. Zamanla ne olduğunu nasıl ilerlediğini hep birlikte göreceğiz. Sadece video arası reklamlarla mı büyüyecek yoksa ücretli yayınlara başlayacak mı bakalım… Vodafone Red Fi Dizi Paketi ile ilgili detayları bu siteden inceleyebilirsiniz.

RED Fİ PAKETLERİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.