Vodafone İnternet Paketi Nasıl Yapılır ?

vodafoneTürkiye’de 20 milyon kullanıcı olan Vodafone operatöründe Vodafone İnternet Paketi nasıl yapılır ? sorusunu siz değerli kullanıcılarımız için bilgilendirmeye devam ediyoruz. Türkiye’de B sınıfı internet lisansına sahip olan Vodafone ile internete hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Hadi o zaman vodafone faturalı ve faturasız internet paketleri hakkında bilgi vermeye başlayalım…


 

İnternet Paketi

Vodafone İnternet Paketi Faturalı

Vodafone İnternet Paketi. Faturalı Vodafone hatları için bu paketleri incelemeniz tavsiye edilir. Kullanımıza göre seçeceğiniz paketleri hakkında bir çok avantaja sahip olabilirsiniz. Vodafone internet paketi bilgileri aşağıda yer almaktadır.

vodafone internet paketi

Facebook & Twitter Paketi :

Vodafone İnternet Paketi aldığınız taktirde Aylık 5 Türk Lirası karşılığında Twitter 20 mb ve Facebook’ta 300 mb’a kadar dolaşabilirsiniz. Diğer sitelere girişleriniz paket dahilinde olmayıp paket dışında sizlere ücret yazar. Facebook & Twitter paketiniz bittiği taktirde devam edebilmek için günlük paket almanız gerekir.

Vodafone İnternet Paketi Facebook & Twitter paketine üye olmak için telefonunuzdan mesaj bölününe girerek  ABONE YENIFT  SOSYAL yazınız ve 3636’ya yollamanız yeterli olacaktır. Paketin aylık fiyatı 5 TL’dir

Facebook & Twitter pakeri iptal etmediğiniz taktirde her ay yenilenir. Abone, Facebook & Twitter paketinin iptali için “IPTAL YENIFT” yazarak 3636’ya SMS atabilir. Paket fatura kesim tarihinde sonlanacaktır.

Net Avantaj 250 MB paket :

Vodafone İnternet Paketi Net Avantajı 250MB ücreti 12 TL‘dir. Faturalı hatlarınızdan ABONE NET250 yazıp 3636’ya yolladığınız taktirde gelen sms ile aktif olur ancak unutmamanız gerek bir durum var bu paket 250 MB kotanız bittikten sonra durmaz. Eğer durmasını isterseniz mesaj kısmına ABONE HBNET 250 yazıp 3636’ya yollamanız gerekecektir. Net Avantaj 250 MB paketinin iptali için “IPTAL NET250” yazıp 3636’ya sms atmanı gerekmektedir.

Net Avantaj 1000 MB paket :

Bu Vodafone İnternet Paketi ücreti 21 TL‘dir. Faturalı hatlarınızdan ABONE NET1000 yazıp 3636’ya yolladığınız taktirde gelen sms ile aktif olur ancak unutmamanız gerek bir durum var bu paket 250 MB kotanız bittikten sonra durmaz. Eğer durmasını isterseniz mesaj kısmına ABONE HBNET 1000 yazıp 3636’ya yollamanız gerekecektir. Net Avantaj 1 GB paketinin iptali için “IPTAL NET1000″ yazarak 3636’ya SMS atabilir.

aylık vodafone internet paketi

Paketi Aylık 500 MB paketi :

Bu Vodafone İnternet Paketi ücreti 10 TL‘dir. Faturalı hatlarınızdan NET 500 yazıp 3636’ya yolladığınız taktirde gelen sms ile aktif olur.

Paketi Günlük Ek 100 Mb paketi :

Bu Vodafone İnternet Paketi ücreti 1,5 TL‘dir. Faturalı hatlarınızdan ABONE SUPERGUNLUK yazıp 3636’ya yolladığınız taktirde gelen sms ile aktif olur ancak unutmamanız gerek bir durum var bu paket 100 MB kotanız bittikten sonra durmaz. Eğer durmasını isterseniz mesaj kısmına ABONE HBGUNLUK 100 yazıp 3636’ya yollamanız gerekecektir.

vodafone internet paketi süreli net avantaj paketi

Günlük Cepnet Aşımsız Paket :

Bu Vodafone İnternet Paketi Günlük aşım olmaksızın internet kullanmak isteyenler için günlük 1,5 TL’ye günlük cepnet aşımsız paketi kullanabilir. Faturalı hatlarınızdan ABONE GUNLUK CEPNET yazıp 3636’ya yolladığınız taktirde günlük sınırsız internete bağlanabilirsiniz. Günlük paketin geçerlilik süresi her gün saat 23:59:59’a kadardır. Günlük cep net paketi 10 mblık kullanımdan sonra adil kota kullanımına ulaşır bu nedenle çok işiniz yoksa diğer paketleri kullanmanız önerilir.

Vodafone İnternet Paketi Faturasız

aylık faturasız süper internet paketi vodafone

Facebook & Twitter Paketi :

Bu Vodafone İnternet Paketi’ni aldığınız taktirde Aylık 5 Türk Lirası karşılığında Twitter 20 mb ve Facebook’ta 300 mb’a kadar dolaşabilirsiniz. Diğer sitelere girişleriniz paket dahilinde olmayıp paket dışında sizlere ücret yazar. Facebook & Twitter paketiniz bittiği taktirde devam edebilmek için günlük paket almanız gerekir.

Facebook & Twitter paketine üye olmak için telefonunuzdan mesaj bölününe girerek  ABONE YENIFT yazınız ve 3636’ya yollamanız yeterli olacaktır. Paketin aylık fiyatı 5 TL’dir

Facebook & Twitter pakeri iptal etmediğiniz taktirde her ay yenilenir. Abone, Facebook & Twitter paketinin iptali için “IPTAL YENIFT” yazarak 3636’ya SMS atabilir. Paket fatura kesim tarihinde sonlanacaktır.

Aylık 250 MB Aşımsız Paket :

Bu Vodafone İnternet Paketi ücreti 12 TL‘dir. Faturasız hatlarınızdan ABONE NET250 yazıp 3636’ya yolladığınız taktirde gelen sms ile aktif olur ancak unutmamanız gerek bir durum var bu paket 250 MB kotanız bittikten sonra durur. Net Avantaj 250 MB paketinin iptali için “IPTAL NET250” yazıp 3636’ya sms atmanı gerekmektedir.

Aylık 500 MB Aşımsız Paket :

Bu Vodafone İnternet Paketi ücreti 16 TL‘dir. Faturasız hatlarınızdan ABONE NET500 yazıp 3636’ya yolladığınız taktirde gelen sms ile aktif olur ancak unutmamanız gerek bir durum var bu paket 500 MB kotanız bittikten sonra durur. Net Avantaj 250 MB paketinin iptali için “IPTAL NET250” yazıp 3636’ya sms atmanı gerekmektedir.7

Aylık 1000 MB Aşımsız Paket :

Bu Vodafone İnternet Paketi ücreti 22 TL‘dir. Faturasız hatlarınızdan ABONE NET500 yazıp 3636’ya yolladığınız taktirde gelen sms ile aktif olur ancak unutmamanız gerek bir durum var bu paket 1000 MB kotanız bittikten sonra durur. Net Avantaj 250 MB paketinin iptali için “IPTAL NET250” yazıp 3636’ya sms atmanı gerekmektedir. Normal fiyatı 29 TL‘dir ancak kampanyadan dolayı 31 Mayıs 2014 tarihine kadar 22 TL’den yararlanabilirsiniz.

Ek Süper İnternet Paketleri

Vodafone Faturasız Ek Süper İnternet Paketleri

Haftalık 250 MB Ek Paket

Paketin ücreti 5 TL‘dir.Faturasız ABONE H250MB yazıp 3636’ya yolladığınız taktirde gelen sms ile aktif olur ancak unutmamanız gerek bir durum var bu paket 250 MB kotanız bittikten sonra durmaz. Tarifenize ücretlendirme yansıtılır.

Günlük 250 MB Ek Paket

Paketin ücreti 2 TL‘dir.Faturasız ABONE G250MB yazıp 3636’ya yolladığınız taktirde gelen sms ile aktif olur ancak unutmamanız gerek bir durum var bu paket 250 MB kotanız bittikten sonra durmaz. Tarifenize ücretlendirme yansıtılır.

Günlük Ek Paket Aşımsız Paket

Paketin ücreti 1,5 TL‘dir.Faturasız ABONE SUPERGUNLUK yazıp 3636’ya yolladığınız taktirde gelen sms ile aktif olur ancak unutmamanız gerek bir durum var bu paket 100 MB kotanız bittikten sonra durmaz. Tarifenize ücretlendirme yansımaz. Adil kullanım hakkı girer internetiniz yavaşlar. Bağlantı hızınız 1kpbs düşer. 24 saat hesabınızda tanımlı olur ve bu saatler içerisinde ikinci defa günlük ek paket aşımsız paket alamazsınız.

Süreli Süper İnternet Paketleri

Vodafone Faturasız Süreli Süper İnternet Paketleri

Günlük Cepnet Aşımsız Paket

Günlük aşım olmaksızın internet kullanmak isteyenler için günlük 1,5 TL’ye günlük cepnet aşımsız paketi kullanabilir. Faturalı hatlarınızdan ABONE GUNLUK CEPNET yazıp 3636’ya yolladığınız taktirde günlük sınırsız internete bağlanabilirsiniz. Günlük paketin geçerlilik süresi her gün saat 23:59:59’a kadardır. Günlük cep net paketi 10 mblık kullanımdan sonra adil kota kullanımına ulaşır bu nedenle çok işiniz yoksa diğer paketleri kullanmanız önerilir.

Haftalık Cepnet Aşımsız Paket

Günlük aşım olmaksızın internet kullanmak isteyenler için günlük 6 TL’ye günlük cepnet aşımsız paketi kullanabilir. Faturalı hatlarınızdan ABONE HAFTALIK CEPNET yazıp 3636’ya yolladığınız taktirde günlük sınırsız internete bağlanabilirsiniz. Günlük paketin geçerlilik süresi gelecek hafta saat 23:59:59’a kadardır. Günlük cep net paketi 50 mblık kullanımdan sonra adil kota kullanımına ulaşır bu nedenle çok işiniz yoksa diğer paketleri kullanmanız önerilir.

Kaynaklar ** : Faturalı Net Avantaj Paketleri & Faturasız Süper İnternet Paketleri

5 thoughts to “Vodafone İnternet Paketi Nasıl Yapılır ?”

  1. Vodafone kullanıcısı olarak söylüyorum, Vodafone kendi sitesinde bile bu kadar açık belirtmedi internet paketlerini. Sitede bulmak için bir hayli çaba göstermek gerekiyor.

  2. internet paketi almak istiyorumama müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  3. Ben 16tlye 500mb internete abone oldum sonrada iptal ettim ama iptal edimemis görülüyoo yardim edin lütfen

  4. Telefon numaram 5057392030. Faturasız hat sahibiyim ve frezon üyesiyim. Haftalık 250 MB internet paketi hattımda tanımlanmış. Her hafta istemediğim halde tekrarlanıyor ve 5 Tl ücret kesiliyor. İptal etmek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor. Bana yardımcı olmanızı rica ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.