Vodafone Bedava İnternet 2017

Vodafone Bedava internet paketi 2017

Nasılyapılırsor ekibi olarak Vodafone Bedava internet paketi hakkında sizlere bilgi vereceğim. Vodafone’nin son zamanlarda bedava internet dağıtma sebebini anlayamamakla birlikte yeni kampanyasını sizlerle paylaşmak istedim. 3 ay boyunca 2 GB paket kzanamak isterseniz yapmanız gereken işlemleri sizlerle paylaşacağım. Vodafone Bedava internet paketi ile ilgili makalemizi incelemeye başlayalım.

Vodafone 2GB Bedava internet paketi

Vodafone Bedava internet paketi

Vodafone 2GB Bedava İnternet Paketi yapmak için 4.5G doya doya kullanmanız için sizlerin kullanabileceği 3 ay boyunca geçerli olan 2 GB Bedava internet paketini faturalı faturasız tüm kullanabileceğini belirtmek isterim. Bunun için yapmanız gereken işlemler şu şekilde EK 2 GB INTERNET yazıp 3636’ya mesaj atarak hediye internet paketini alabilirsiniz.

Vodafone 1GB Bedava internet paketi

Vodafone bedava internet paketi almak için ios ve android telefonlarınıza Vodafone Yanımda uygulamanızı indirmeniz gerekecek. Vodafone Yanımda uygulamaya giriş yapmak için gerekli şifreyi almak için S yazıp 7000 yollamanız yeterli. Eğer S yazıp 7000 yolladığınızda mesaj gelmezse 3636 yollayabilirsiniz. Şifreniz geldikten sonra telefon numaranız ile şifrenizi Vodafone yanımda uygulamasına giriniz. Daha sonra Paket menüsünden internet hediyenizi alabilirsiniz. 1 haftalık geçerli olan bu paketten faturalı, faturasız ve iş yeri paketleri yararlanabilmektedir.

Vodafone Salla Kazan “Kutuda ne var uygulaması” bedava internet

Vodafone Bedava internet yapmak için diğer seçeneklerden birisi kutuda ne var uygulaması. Bunun için Vodafone yanımda uygulamanı indiriniz. Uygulamayı indirdikten sonra her pazartesi günü #kutudanevar uygulamasına girerek telefonunuzu sallayarak günlük haftalık aylık internet veya mağazalardan indirim kazanabilirsiniz.

Apple iOS Vodafone Yanımda uygulaması nasıl indirilir ?

Vodafone yanımda uygulamanızı indirmek için Apple Store hesabınız olması gerekiyor. Apple store hesabınız varsa iPhone telefonlarınızdan Apple Store giriş yapıp Vodafone Yanımda yazmanız yeterlidir. Vodafone yanımda uygulamasını indir tuşuna basarak indirebilirsiniz. Eğer indirme olmazsa telefonunuzun kapatma ve home tuşuna uzun basarak Elma resminin gelmesini bekleyiniz. Açıldıktan sonra uygulamanızı tekrarlayın.

Android Vodafone Yanımda uygulaması nasıl indirilir ?

Vodafone 2GB Bedava internet paketi için android telefonlarınıza vodafone yanımda uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bunun için yapmanız gereken işlemlerden ilki Gmail hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer gmail hesabınız yoksa telefonunuzdan Playstore tıkladığınızda hesap oluşturmanızı isteyecektir. Gerekli yerleri doldurarak giriş yapın Vodafone Yanımda arama kısmına yazın ve indirin.

Vodafone Bedava internet paketi 2017

Yazımızda sizlerle Vodafone Bedava internet paketi nasıl yapılır ? konusunu paylaştık. Vodafone‘nin yeni paketler eklediği andan itibaren bizde sizlerle bu konuda sizlere bilgi vereceğiz yazımızda şimdilik 3 adet bedava internet yapma yöntemi bulunuyor ilerleyen zamanlarda yeni kampanyalarda sizler için güncelleyeceğiz.

Vodafone Bedava internet kampanyası 1GB

Bu kampanyada dikkat edilmesi gereken bazı hususlar var. Faturalı hatlar için geçerli olan Vodafone bedava internet kampanyası için 7000 arayarak veya Vodafone.com.tr adresinden siteye girerek faturalarımı e fatura olarak gönderilmesini istiyorum diyebilirsiniz. Vodafone bedava internet yapmak dediğim gibi zor değil. Vodafone bedava internet nasıl yapabilirim diyorsanız bu yazımızı ve makalemizi sık sık okumanızı tavsiye ederiz sürekli olarak sizler için güncelleyeceğim.

Vodafone Bedava Super 2GB internet kampanyası nasıl yapılır ?

Vodafone bedava internet vermeye doymuyor. Bu kampanyası ile kullanıcılarına 2 GB bedava internet veriyor. Bu kampanya faturasız bedava internet isteyen tüm operatör kullanıcıları için geçerli olduğunu unutmayın. ABONE SUPER 2GB yazarak 3636 yollayın. Faturasız hattınıza 35 TL yüklediğiniz andan itibaren sizlere Vodafone bedava internet 2017 tanımlanacaktır.

Sorularınızı ve yorumlarınızı eksik etmeyin ki bizde sizlere yardımcı olalım. Faturasız bedava internet kampanyaları için sizlere ilerleyen zamanlarda yeni kampanyaları bu sayfadan duyuracağımızı unutmayın.

Turkcell bedava internet paketleri 2017 makalemizi Turkcell kullanıcılarımız için oluşturduk incelemek isterseniz konu başlığını inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.