Vodafone Bana Ne Var

Vodafone Salla Kazan – Bana Ne Var Kampanyası

Vodafone Turkcell salla kazan kampanyasını başlatmasına neden olan ” Bana Ne Var Kampanyası ” ile abonelerine bedava internet dağıtıyor. Türkiye’nin en büyük operatörleri arasında yer alan Vodafone Pazartesi günleri yaşadığınız sendromu atabilmeniz için mükemmel bir kampanya ile sizleri karşılıyor. Vodafone Bana Ne Var Kampanyası’nı nasıl yapacağınızı gelin beraber inceleyelim. 

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası

Vodafone Bana Ne Var

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası için neler yapmanız gerektiği hakkında sizlere detaylı bilgi vermeye çalışacağız. Vodafone abonelerinin faydanalabileceği bu kampanya sayesinde bedava internet, bedava yemek veya alışveriş sitelerinden indirim kazanma şansına sahipsiniz. Vodafone Bana Ne Var Kampanyası için yapmanız gerekenler aslında çok basit eğer akıllı bir telefonunuz varsa aşağıdaki sizlere paylaştığımız yolu izlemeniz yeterli olacaktır.

Akıllı Telefonları olmayan BANANEVAR nasıl yapar ?

Vodafone yanımda uygulaması olmayanlar için Mart ayına özel Yükle Kazan Kampanyası başladı! Harca Kazan Kampanyasına katılan abonelerimiz TL yükleme tekliflerine göre 500 dakika veya 1Gb kazanma fırsatı yakalıyor!

Hemen BANANEVAR yazıp 4455’e ücretsiz SMS gönderin veya Vodafone Yanımda uygulamasına girerek teklifinizi görün, yüzlerce dakika ve MB kazanma fırsatını kaçırmayın!

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası : iPhone için nasıl  kurabilirim ?

Şimdi bu konuda yapacağınız tek şey Apple Store’ye giriş yapıp Vodafone Yanımda Uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Bunun için iPhone telefonlarınızdan arama kısmına Apple Store yazabilirsiniz ya da Apple Store simgesine tıklayarak Arama kısmına Yanımda yazmanız ve karşınıza çıkan Vodafone iPhone uygulamanızı indirmeniz sizin için yeterli olacaktır.

Uygulamayı indirdikten sonra telefon numarasınızı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Pazartesi günleri 00:00  – 23:59 saatleri arasında ana ekranda görünen kutumda ne var uygulamasına tıklayarak salla kazan yapabilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası : Android için nasıl yapabilirim ?

Android telefonlarınızdan da yapacağınız işlemler aslında iPhone için anlattığım gibi olacak tek farklılık Apple Store yerine Play Store’ye Yanımda yazmanız ve uygulamayı kurmanız. Kurulum bittikten sonra Pazartesi günleri

Vodafone Bana Ne Var SMS ile nasıl katılırım ?

Vodafone telefonunuza Yanımda uygulaması indirmeden kullanmak için BANANEVAR yazıp 5065 göndermeniz yeterlidir. Smslerden Vodafone ücret almıyor.

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası Şartları

 • Kampanyalar sizin buluduğunuz yaş aralığı ve lokasyonuna göre değişiklik göstermekte olduğunu unutmayınız. Sizin bulunduğunuz lokasyon bilgilerine göre önceden sizler için hazırlanmış kampanyalar sizlere sunulacaktır.
 • #Bananevar sorgusu yapan kişilere sunulacak olan iki seçenekten birini seçmeleri gerekmektedir. Bu seçeneklerden ilki bedava internet, ikincisi ise sizin lokasyonunuza göre belirlenmiş indirim kuponlarıdır.
 • Bu kampanyayı kullanarak kişisel verilerinizin işlenmesine izin verdiğinizi unutmayınız.
 • Kampanya Aralık 2016 sonuna kadar geçerlidir bu zamana kadar 2 haftalık süre içerisinde her pazartesi bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bana Ne Var Kampanyasından Neler Çıkabilir ?

 • Günlük vodafone bedava 1gb internet
 • Günlük vodafone bedava 500 mb internet
 • Haftalık vodafone bedava 4gb internet
 • N11 indirim çeki
 • Borajet indirim çeki
 • Kahve dünyası indirim çeki
 • Vodafone bedava sineme bileti
 • Vodafone Yemeksepeti bedava  10 TL ve 20 TL hediye çeki
 • Lezetlibuketten 100 TL alışverişinize 40 TL indirim, 150 TL alışverişinize 50 TL indirim
 • Collezion %25 indirim çeki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.