Turkcell internet paketi nasıl yapılır ?

Turkcelturkcell internet paketil internet paketi denildiğinde GSM operatörleri arasında birinci sırada aklımıza gelen Turkcell siz müşterilerine önemli avantajlar sunuyor. Turkcell İnternet Paketi Nasıl Yapılır ? sorusuna cevap vereceğimiz bu yazı faturalı ve faturası hatları ilgilendirmekte.

Milyonlarca kullanıcısı bulunan Turkcell alt yapısına oldukça önem veren bir şirket. İnternet lisansı bakımından 1. sınıf lisansa sahip olan Turkcell yüksek hızlarda siz değerli kullanıcılarına hizmet vermekte. Kaliteyi ucuza almak isteyenlerin tercihi bu yönden Turkcell oluyor.

Faturalı Turkcell İnternet Paketi Nasıl Yapılır ?

Cepten Turkcell internet paketi nasıl yapılır ?

turkcell internet paketi nasıl yapılır tanışma paketi

Turkcell İnternet Tanışma Paketi

Turkcell İnternet Paketleri Nasıl Yapılır konusunda siz müşterilerine tanışma paketi hazırlamış durumda. Tanışma Paketi ile 6 aylık Turkcell müşterisi olan ve daha önce internet kullanmamış müşterilerine bu güzel imkanı uygun fiyata sunuyor. turkcell internet paketi

Turkcell Deneme İnternet Paketi 1 GB

Bu Turkcell internet paketi 1 GB sınırsız deneme paketi sadece ilk ay için 3 TL’dir. Deneme paketi olduğu için ilk bir ay için 3 TL’ye yararlanacağınız bu paket ile 43.2 Mbps’a kadar internet hızı ile bağlantı sağlamanızı sağlıyor. Kampanya için DENEME yazıp –>> 2222’ye yollamanız yeterli sms ücreti alınmamaktadır.

Turkcell 250 MB Tanışma Paketi

Bu Turkcell internet paketi Son 6 aydır Turkcell müşterisi olan ve şimdiye kadar internet paketi kullanmayanlara sunulan bu hizmetten 3 boyunca yararlanabilirsiniz. Turkcell 250 MB’lık tanışma paketi 3 ay boyunca 7 TL’ye yararlanabilirsiniz. TANISMA yazıp –>> 2222’ye yollamanız yeterlidir. Turkcell internet paketi

Turkcell 500 MB Tanışma Paketi

Bu Turkcell internet paketi Son 6 aydır Turkcell müşterisi olan ve şimdiye kadar internet paketi kullanmayanlara sunulan bu hizmetten 3 boyunca yararlanabilirsiniz. Turkcell 500 MB’lık tanışma paketi 3 ay boyunca 9 TL’ye yararlanabilirsiniz. TANISMA yazıp –>> 2222’ye yollamanız yeterlidir.

Turkcell 1000 MB Tanışma Paketi

Bu Turkcell internet paketi Son 6 aydır Turkcell müşterisi olan ve şimdiye kadar internet paketi kullanmayanlara sunulan bu hizmetten 3 boyunca yararlanabilirsiniz. Turkcell 1000 MB’lık tanışma paketi 3 ay boyunca 12 TL’ye yararlanabilirsiniz. TANISMA yazıp –>> 2222’ye yollamanız yeterlidir.

Turkcell Sosyal Medya Takipçileri İnternet Paketi

turkcell internet paketi nasıl yapılır sosyal paketler

Günlük Sosyal Paket

Bu Turkcell internet paketi Günlük sınırsız olarak Facebook ve Twitter’a 1 TL karşılığından sınırsız giriş yapabilirsiniz. GUNLUK SOSYAL yazıp –> 2222’ye göndermeniz ile paket başlayacaktır. Hat sahipleri bu Turkcell İnternet paketinden yararlanabilmesi için 3 aylık Turkcell kullanıcı olması gerekiyor ve 26 yaşını doldurmaması gerekmektedir. Facebook ve Twitter dışı linkler ücretlendirmeye tabidir. 20 MB’ dolduğu taktirde paket aşım ücreti olmaktadır.  Paketinizi iptal etmek için IPTAL GUNLUK SOSYAL yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.

Facebook Paketi

Bu Turkcell internet paketi Turkcell Sınırsız Facebook İnternet paketinden 6 TL karşılığından sınırsız giriş yapabilirsiniz. m.facebook.com internet sitesinde gezinirken ne kadar ödemeniz gerekir diye düşünmenize gerek kalmayan bu pakete üye olmak için  FACE yazıp –> 2222’ye göndermeniz ile paket başlayacaktır. Tüm hat sahipleri bu paketten yararlanabilir. Paketinizi iptal etmek için FACE yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.

Facebook’ta yer alan içeriklere/videolara Facebook Paketiniz kapsamında ek bir ücret ödemeden erişebilirsiniz. Diğer sitelerde (örneğin youtube) yer alan video veya diğer içerikler ise paket kapsamında olmadığı için ücretlendirilir. Bu tip kullanımlar internet paketiniz varsa paketinizden düşer. Ayrıca Faturasız gençTarifeliyseniz günde 50 kuruş, değilseniz günde 6 TL’lik kullanımlarınızdan sonra ücretsiz 50 MB hakkınız bulunur. Ücretsiz 50 MB hakkınız bulunuyorsa Facebook dışındaki linklere yapacağınız kullanımlarınız bu 50 MB’lık hakkınızdan düşer.

Yeni Sosyal İnternet Paketi

Bu Turkcell internet paketi Günlük sınırsız olarak Facebook ve Twitter’a 7 TL karşılığından sınırsız giriş yapabilirsiniz. YENI SOSYAL yazıp –> 2222’ye göndermeniz ile paket başlayacaktır. Yada *100#  tuşlayarak alabilirsiniz. Hat sahipleri bu Turkcell İnternet paketinden yararlanabilmesi için 3 aylık Turkcell kullanıcı olması gerekiyor ve 26 yaşını doldurmaması gerekmektedir. Facebook ve Twitter dışı linkler ücretlendirmeye tabidir. 300 MB’ dolduğu taktirde paket aşım ücreti olmaktadır.  Paketinizi iptal etmek için IPTAL YENI SOSYAL yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.

 • Bilgisayarınızdaki Facebook ve Twitter keyfini 30 gün boyunca cebinizden yaşayabilirsiniz.
 • Facebook’ta yer alan ancak Facebook dışı link ve sunuculara bağlanıp çalışan uygulama ve içerikler Facebook paketine dâhil olmayacak.
 • Twitter paketi sadece mobile.twitter.com adresi üzerinden yapılan bağlantılarda geçerlidir. Twitter uygulamaları pakete dâhil değildir.
 • Twitter’da yer alan, Twitter dışı link ve sunuculara bağlanıp çalışan uygulama ve içerikler Twitter paketine dâhil değildir.
 • Opera/Opera Mini, Blackberry bağlantı noktasından yapılan bağlantılar pakete dâhil değildir.
 • Facebook ve twitter için paketin adil kullanım kotası 300MB’tır. 300MB kullanım kotası dolduğunda, 31 Ağustos 2014 tarihine kadar,
 • 43,2Mbps’a varan hızla kullanıma devam edilebilir! Ek kullanımlar ücretlendirilmeyecektir. Turkcell 300MB kota dolumuyla birlikte, hızı yavaşlatma hakkını saklı tutar.
 • 20MB internet paketi yeni Sosyal İnternet Paketi ile birlikte verilecektir! 20MB kullanım bittiğinde, paket aşımı, ilgili hattın internet paket aşım tarifesi üzerinden gerçekleşecektir.

Sosyal Plus Paketi

Bu Turkcell internet paketi Günlük sınırsız olarak Facebook ve Twitter’a 12 TL karşılığından sınırsız giriş yapabilirsiniz. SOSYAL PLUS yazıp –> 2222’ye göndermeniz ile paket başlayacaktır. Bu pakette 100 MB internetiniz ile sadece Facebook ve Twitter’da değil başka sitelerde de gezinebilirsiniz.  20 MB’ dolduğu taktirde paket aşım ücreti olmaktadır.  Paketinizi iptal etmek için IPTAL SOSYAL PLUS yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.

 • Facebook’ta yer alan ancak Facebook dışı link ve sunuculara bağlanıp çalışan uygulama ve içerikler 300 MB’lık Facebook ve Twitter paket kotasına dâhil olmayacak. Twitter’da yer alan, Twitter dışı link ve sunuculara bağlanıp çalışan uygulama ve içerikler de 300 MB’lık Facebook ve Twitter Paketi’ne dâhil değildir. Diğer internet sitelerinde kullanılmak üzere sunulan 100 MB internet paketi ile Facebook ve Twitter dışındaki internet sitelerinde de gezebilirsiniz. Facebook ve Twitter Paket kotası dolduğunda, eğer diğer internet siteleri için sunulan 100 MB internet paketinin kotası varsa bu paketinizden düşecektir. Eğer 100MB paketinizdeki kullanım hakkınız dolduysa veya başka bir internet paketiniz yoksa paket aşım ücretiniz faturalı hatlar için 5 TL/100 MB, faturasız hatlar için 2 Kuruş/100 KB’tır. Aşımsız ya da sınırsız internet paketiniz varsa bu paketten faydalanamazsın.

Turkcell İnternetten Vazgeçemeyenlerin Paketi

Standart Mobil İnternet Tarifesi 100 MB

turkcell internet paketi nasıl yapılır Standart Mobil İnternet Tarifesi 100mb

 • Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler ilk olarak 3G yazıp 2222 yollamaları gerekmektedir. Hesabım kısmından paketi seçip yararlanabilirsiniz. Hızlar seçeceğiniz pakete göre değişiklik gösterecektir.
 • Hızdan yararlanma öncelikleri TURBO , NORMAL ve EKO 100 olmak üzere sıralanacaktır.
 • Paket aşımı 5mb/100 MB olarak belirlenmiştir ve 20 kere tekrar edebilir bu nedenle dikkatli olunuz.

Standart Mobil İnternet Tarifesi 250 MB

turkcell internet paketi nasıl yapılır Standart Mobil İnternet Tarifesi 250mb

 • Standart mobil tarifelerinde hız önceliği TURBO, 250 MB ve Eko 250 MB’ye göre sıralanmaktadır. Ekonomik 250 MB’lik paket için EKO250 MB –> 2222’ye gönderiniz. 250 MB’lık internet pakeri için YENI250 –> 2222’ye yollayınız, TURBO 250 MB’lik paket için TURBO250MB –> 2222’ye yollayınız.
 • Fiziki koşullara göre internet hızının değişeceğini unutmayınız. Ayrıca paketi iptal etmek için IPTAL YENI250 yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

Standart Mobil İnternet Tarifesi 500 MB

turkcell internet paketi nasıl yapılır Standart Mobil İnternet Tarifesi 500mb

 • 500 MB 7.2 Mbps’a hıza kadar yararlanmak isterseniz 19 TL’ye YENI500MB –> 2222’ye yollamanız yeterli daha hızlı bir internetim olsun diyorsanız 43.2 Mbps’a kadar 21 TL’ye TURBO500MB –> 2222’ye yollamanız yeterlidir.
 • Fiziki koşullara göre internet hızının değişeceğini unutmayınız. Ayrıca paketi iptal etmek için IPTAL YENI500 yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

Günaydın Kamu 1GB İnternet Paketi

 • 19,9 TL karşılığında Kamu paketlerinde bulunan Turkcell kullanıcıları GUNAYDIN 1GB yaz 2222’ye göndererek bu paketten yararlanabilir
 • Paket’e otomatik olarak her gün sabah 06:00 – 10:00 arası tanımlanacak olan 100 mb internet’te bedava olacaktır. Aylık bazda düşünürsek 3GB’lık bir internet bedava oluyor. Bu kampanya 13.12.2013 – 30.06.2014 tarihleri arası geçerlidir.
 • IPTAL GUNAYDIN 1GB yazıp 2222’ye göndererek kampanyayı iptal edebilirsiniz.

SINIRSIZ 1GB

turkcell internet paketi nasıl yapılır Sınırsız 1gb paketi

 • 1 GB 7.2 Mbps’a hıza kadar yararlanmak isterseniz 25 TL’ye SINIRSIZ1GB –> 2222’ye yollamanız yeterli
 • Daha hızlı 1GB’lik 43.2 Mbps’a kadar hızda bağlantı için 30 TL’ye TURBO1MB –> 2222’ye yollamanız yeterlidir.
 • Fiziki koşullara göre internet hızının değişeceğini unutmayınız.
 • Ayrıca paketi iptal etmek için IPTAL YENI1GB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

SINIRSIZ 2GB

turkcell internet paketi nasıl yapılır Sınırsız 2gb paketi

 • 2 GB 7.2 Mbps’a hıza kadar yararlanmak isterseniz 30 TL’ye SINIRSIZ2GB –> 2222’ye yollamanız yeterli
 • Daha hızlı 2GB’lik 43.2 Mbps’a kadar hızda bağlantı için 35 TL’ye TURBO1MB –> 2222’ye yollamanız yeterlidir.
 • Fiziki koşullara göre internet hızının değişeceğini unutmayınız.
 • Ayrıca paketi iptal etmek için IPTAL YENI2GB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

SINIRSIZ 4GB

turkcell internet paketi nasıl yapılır Sınırsız 4gb paketi

 • 4 GB 7.2 Mbps’a hıza kadar yararlanmak isterseniz 30 TL’ye SINIRSIZ4GB –> 2222’ye yollamanız yeterli
 • Daha hızlı 4GB’lik 43.2 Mbps’a kadar hızda bağlantı için 35 TL’ye TURBO4MB –> 2222’ye yollamanız yeterlidir.
 • Fiziki koşullara göre internet hızının değişeceğini unutmayınız.
 • Ayrıca paketi iptal etmek için IPTAL YENI4GB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

Turkcell İnternet Paylaşma Paketi

Paylaşımlı İnternet Paketleri 2GB

turkcell internet paketi nasıl yapılır paylasımlı 1gb paketi

 • ÖNEMLİ: İnternet içeren bir ses tarifesinde bulunan müşterilerimiz paylaşımlı paket fiyatları için 10 TL daha düşük öderler.
 • 2 GB’lık internet paketi alıp isterseniz 2 kişi paylaşabilirsiniz. Bu aslında avantajlı bir paket eğer karşınızdaki arkadaşınız interneti az kullanıyorsa size faydalı olacaktır.
 • SMS gönderimi 2222’ye yapılmalıdır. Paylaşımlı paketinizi aldıktan sonra faturalı üye eklemek istediğinizde, eklemek istediğiniz hattın numarasını 5XXXXXXXXX formatında yazıp kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. örn: PAYLAŞTIR 2 5320000000; faturasız üye eklemek istediğinizde, eklemek istediğiniz hattın numarasını 5XXXXXXXXX formatında yazıp, paylaşmak istediğiniz kadar datayı da XX MB formatında yazarak kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. örn: PAYLAŞTIR 5320000000 500 MB

turkcell internet paketi nasıl yapılır paylasımlı 1gb paketi iptal

Paylaşımlı İnternet Paketleri 4GB

turkcell internet paketi nasıl yapılır paylasımlı 4gb paketi

 • ÖNEMLİ: İnternet içeren bir ses tarifesinde bulunan müşterilerimiz paylaşımlı paket fiyatları için 10 TL daha düşük öderler.
 • 4 GB’lık internet paketi alıp isterseniz 2 kişi paylaşabilirsiniz. Bu aslında avantajlı bir paket eğer karşınızdaki arkadaşınız interneti az kullanıyorsa size faydalı olacaktır.
 • SMS gönderimi 2222’ye yapılmalıdır. Paylaşımlı paketinizi aldıktan sonra faturalı üye eklemek istediğinizde, eklemek istediğiniz hattın numarasını 5XXXXXXXXX formatında yazıp kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. örn: PAYLAŞTIR 4 5320000000; faturasız üye eklemek istediğinizde, eklemek istediğiniz hattın numarasını 5XXXXXXXXX formatında yazıp, paylaşmak istediğiniz kadar datayı da XX MB formatında yazarak kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. örn: PAYLAŞTIR 5320000000 500 MB

turkcell internet paketi nasıl yapılır paylasımlı 1gb paketi iptal

Paylaşımlı İnternet Paketleri 4GB

turkcell internet paketi nasıl yapılır paylasımlı 8gb paketi

 • ÖNEMLİ: İnternet içeren bir ses tarifesinde bulunan müşterilerimiz paylaşımlı paket fiyatları için 10 TL daha düşük öderler.
 • SMS gönderimi 2222’ye yapılmalıdır. Paylaşımlı paketinizi aldıktan sonra faturalı üye eklemek istediğinizde, eklemek istediğiniz hattın numarasını 5XXXXXXXXX formatında yazıp kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. örn: PAYLAŞTIR 8 5320000000; faturasız üye eklemek istediğinizde, eklemek istediğiniz hattın numarasını 5XXXXXXXXX formatında yazıp, paylaşmak istediğiniz kadar datayı da XX MB formatında yazarak kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. örn: PAYLAŞTIR 5320000000 500 MB

turkcell internet paketi nasıl yapılır paylasımlı 1gb paketi iptal

Turkcell Haftalık İnternet Paketleri

50MB Haftalık İnternet Paketi

 • Haftalık 3 TL’ye 50 MB internet almak için 7GUN 50MB -> 2222 veya  EK50MB -> 2222
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL EKNET yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.

100MB Haftalık İnternet Paketi

 • Haftalık 3 TL’ye 100 MB internet almak için 7GUN 100MB -> 2222 veya  EK100MB -> 2222
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL EKNET yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.

250MB Haftalık İnternet Paketi

 • Haftalık 3 TL’ye 250 MB internet almak için 7GUN 250MB -> 2222 veya  EK250MB -> 2222
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL EKNET yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.

500MB Haftalık İnternet Paketi

 • Haftalık 3 TL’ye 500 MB internet almak için 7GUN 500MB -> 2222 veya  EK500MB -> 2222
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL EKNET yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.

 

Faturasız Turkcell internet paketi nasıl yapılır ?

Cepten Turkcell İnternet Paketi Nasıl Yapılır ?

turkcell internet paketi nasıl yapılır tanışma paketi

Turkcell İnternet Tanışma Paketi

Turkcell İnternet Paketleri Nasıl Yapılır konusunda siz müşterilerine tanışma paketi hazırlamış durumda. Tanışma Paketi ile 6 aylık Turkcell müşterisi olan ve daha önce internet kullanmamış müşterilerine bu güzel imkanı uygun fiyata sunuyor.

Turkcell Deneme İnternet Paketi 1 GB

1 GB sınırsız deneme paketi sadece ilk ay için 3 TL’dir. Deneme paketi olduğu için ilk bir ay için 3 TL’ye yararlanacağınız bu paket ile 43.2 Mbps’a kadar internet hızı ile bağlantı sağlamanızı sağlıyor. Kampanya için DENEME yazıp –>> 2222’ye yollamanız yeterli sms ücreti alınmamaktadır.

Turkcell 250 MB Tanışma Paketi

Son 6 aydır Turkcell müşterisi olan ve şimdiye kadar internet paketi kullanmayanlara sunulan bu hizmetten 3 boyunca yararlanabilirsiniz. Turkcell 250 MB’lık tanışma paketi 3 ay boyunca 7 TL’ye yararlanabilirsiniz. TANISMA yazıp –>> 2222’ye yollamanız yeterlidir.

Turkcell 500 MB Tanışma Paketi

Son 6 aydır Turkcell müşterisi olan ve şimdiye kadar internet paketi kullanmayanlara sunulan bu hizmetten 3 boyunca yararlanabilirsiniz. Turkcell 500 MB’lık tanışma paketi 3 ay boyunca 9 TL’ye yararlanabilirsiniz. TANISMA yazıp –>> 2222’ye yollamanız yeterlidir.

Turkcell 1000 MB Tanışma Paketi

Son 6 aydır Turkcell müşterisi olan ve şimdiye kadar internet paketi kullanmayanlara sunulan bu hizmetten 3 boyunca yararlanabilirsiniz. Turkcell 1000 MB’lık tanışma paketi 3 ay boyunca 12 TL’ye yararlanabilirsiniz. TANISMA yazıp –>> 2222’ye yollamanız yeterlidir.

Turkcell Sosyal Medya Takipçileri İnternet Paketi

turkcell internet paketi nasıl yapılır sosyal paketler

Günlük Sosyal Paket

Günlük sınırsız olarak Facebook ve Twitter’a 1 TL karşılığından sınırsız giriş yapabilirsiniz. GUNLUK SOSYAL yazıp –> 2222’ye göndermeniz ile paket başlayacaktır. Hat sahipleri bu Turkcell İnternet paketinden yararlanabilmesi için 3 aylık Turkcell kullanıcı olması gerekiyor ve 26 yaşını doldurmaması gerekmektedir. Facebook ve Twitter dışı linkler ücretlendirmeye tabidir. 20 MB’ dolduğu taktirde paket aşım ücreti olmaktadır. Paketinizi iptal etmek için IPTAL GUNLUK SOSYAL yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.

Facebook Paketi

Turkcell Sınırsız Facebook İnternet paketinden 6 TL karşılığından sınırsız giriş yapabilirsiniz. m.facebook.com internet sitesinde gezinirken ne kadar ödemeniz gerekir diye düşünmenize gerek kalmayan bu pakete üye olmak için FACE yazıp –> 2222’ye göndermeniz ile paket başlayacaktır. Tüm hat sahipleri bu paketten yararlanabilir. Paketinizi iptal etmek için FACE yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.

Facebook’ta yer alan içeriklere/videolara Facebook Paketiniz kapsamında ek bir ücret ödemeden erişebilirsiniz. Diğer sitelerde (örneğin youtube) yer alan video veya diğer içerikler ise paket kapsamında olmadığı için ücretlendirilir. Bu tip kullanımlar internet paketiniz varsa paketinizden düşer. Ayrıca Faturasız gençTarifeliyseniz günde 50 kuruş, değilseniz günde 6 TL’lik kullanımlarınızdan sonra ücretsiz 50 MB hakkınız bulunur. Ücretsiz 50 MB hakkınız bulunuyorsa Facebook dışındaki linklere yapacağınız kullanımlarınız bu 50 MB’lık hakkınızdan düşer.

Yeni Sosyal İnternet Paketi

Turkcell internet paketi ile Günlük sınırsız olarak Facebook ve Twitter’a 7 TL karşılığından sınırsız giriş yapabilirsiniz. YENI SOSYAL yazıp –> 2222’ye göndermeniz ile paket başlayacaktır. Yada *100# tuşlayarak alabilirsiniz. Hat sahipleri bu Turkcell İnternet paketinden yararlanabilmesi için 3 aylık Turkcell kullanıcı olması gerekiyor ve 26 yaşını doldurmaması gerekmektedir. Facebook ve Twitter dışı linkler ücretlendirmeye tabidir. 300 MB’ dolduğu taktirde paket aşım ücreti olmaktadır. Paketinizi iptal etmek için IPTAL YENI SOSYAL yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.

 • Bilgisayarınızdaki Facebook ve Twitter keyfini 30 gün boyunca cebinizden yaşayabilirsiniz.
 • Facebook’ta yer alan ancak Facebook dışı link ve sunuculara bağlanıp çalışan uygulama ve içerikler Facebook paketine dâhil olmayacak.
 • Twitter paketi sadece mobile.twitter.com adresi üzerinden yapılan bağlantılarda geçerlidir. Twitter uygulamaları pakete dâhil değildir.
 • Twitter’da yer alan, Twitter dışı link ve sunuculara bağlanıp çalışan uygulama ve içerikler Twitter paketine dâhil değildir.
 • Opera/Opera Mini, Blackberry bağlantı noktasından yapılan bağlantılar pakete dâhil değildir.
 • Facebook ve twitter için paketin adil kullanım kotası 300MB’tır. 300MB kullanım kotası dolduğunda, 31 Ağustos 2014 tarihine kadar,
 • 43,2Mbps’a varan hızla kullanıma devam edilebilir! Ek kullanımlar ücretlendirilmeyecektir. Turkcell 300MB kota dolumuyla birlikte, hızı yavaşlatma hakkını saklı tutar.
 • 20MB internet paketi yeni Sosyal İnternet Paketi ile birlikte verilecektir! 20MB kullanım bittiğinde, paket aşımı, ilgili hattın internet paket aşım tarifesi üzerinden gerçekleşecektir.

Sosyal Plus Paketi

Turkcell internet paketi ile Günlük sınırsız olarak Facebook ve Twitter’a 12 TL karşılığından sınırsız giriş yapabilirsiniz. SOSYAL PLUS yazıp –> 2222’ye göndermeniz ile paket başlayacaktır. Bu pakette 100 MB internetiniz ile sadece Facebook ve Twitter’da değil başka sitelerde de gezinebilirsiniz. 20 MB’ dolduğu taktirde paket aşım ücreti olmaktadır. Paketinizi iptal etmek için IPTAL SOSYAL PLUS yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.

 • Facebook’ta yer alan ancak Facebook dışı link ve sunuculara bağlanıp çalışan uygulama ve içerikler 300 MB’lık Facebook ve Twitter paket kotasına dâhil olmayacak. Twitter’da yer alan, Twitter dışı link ve sunuculara bağlanıp çalışan uygulama ve içerikler de 300 MB’lık Facebook ve Twitter Paketi’ne dâhil değildir. Diğer internet sitelerinde kullanılmak üzere sunulan 100 MB internet paketi ile Facebook ve Twitter dışındaki internet sitelerinde de gezebilirsiniz. Facebook ve Twitter Paket kotası dolduğunda, eğer diğer internet siteleri için sunulan 100 MB internet paketinin kotası varsa bu paketinizden düşecektir. Eğer 100MB paketinizdeki kullanım hakkınız dolduysa veya başka bir internet paketiniz yoksa paket aşım ücretiniz faturalı hatlar için 5 TL/100 MB, faturasız hatlar için 2 Kuruş/100 KB’tır. Aşımsız ya da sınırsız internet paketiniz varsa bu paketten faydalanamazsın.

Turkcell İnternetten Vazgeçemeyenlerin Paketi

Standart Mobil İnternet Tarifesi 100 MB

turkcell internet paketi nasıl yapılır Standart Mobil İnternet Tarifesi 100mb

 • Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler ilk olarak 3G yazıp 2222 yollamaları gerekmektedir. Hesabım kısmından paketi seçip yararlanabilirsiniz. Hızlar seçeceğiniz pakete göre değişiklik gösterecektir.
 • Hızdan yararlanma öncelikleri TURBO , NORMAL ve EKO 100 olmak üzere sıralanacaktır.
 • Paket aşımı 5mb/100 MB olarak belirlenmiştir ve 20 kere tekrar edebilir bu nedenle dikkatli olunuz.

Standart Mobil İnternet Tarifesi 250 MB

turkcell internet paketi nasıl yapılır Standart Mobil İnternet Tarifesi 250mb

 • Standart mobil tarifelerinde hız önceliği TURBO, 250 MB ve Eko 250 MB’ye göre sıralanmaktadır. Ekonomik 250 MB’lik paket için EKO250 MB –> 2222’ye gönderiniz. 250 MB’lık internet pakeri için YENI250 –> 2222’ye yollayınız, TURBO 250 MB’lik paket için TURBO250MB –> 2222’ye yollayınız.
 • Fiziki koşullara göre internet hızının değişeceğini unutmayınız. Ayrıca paketi iptal etmek için IPTAL YENI250 yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

Standart Mobil İnternet Tarifesi 500 MB

turkcell internet paketi nasıl yapılır Standart Mobil İnternet Tarifesi 500mb

 •  Turkcell internet paketi 500 MB 7.2 Mbps’a hıza kadar yararlanmak isterseniz 19 TL’ye YENI500MB –> 2222’ye yollamanız yeterli daha hızlı bir internetim olsun diyorsanız 43.2 Mbps’a kadar 21 TL’ye TURBO500MB –> 2222’ye yollamanız yeterlidir.
 • Fiziki koşullara göre internet hızının değişeceğini unutmayınız. Ayrıca paketi iptal etmek için IPTAL YENI500 yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

Günaydın Kamu 1GB İnternet Paketi

 •  Turkcell internet paketi 19,9 TL karşılığında Kamu paketlerinde bulunan Turkcell kullanıcıları GUNAYDIN 1GB yaz 2222’ye göndererek bu paketten yararlanabilir
 • Paket’e otomatik olarak her gün sabah 06:00 – 10:00 arası tanımlanacak olan 100 mb internet’te bedava olacaktır. Aylık bazda düşünürsek 3GB’lık bir internet bedava oluyor. Bu kampanya 13.12.2013 – 30.06.2014 tarihleri arası geçerlidir.
 • IPTAL GUNAYDIN 1GB yazıp 2222’ye göndererek kampanyayı iptal edebilirsiniz.

SINIRSIZ 1GB

turkcell internet paketi nasıl yapılır Sınırsız 1gb paketi

 •  Turkcell internet paketi 1 GB 7.2 Mbps’a hıza kadar yararlanmak isterseniz 25 TL’ye SINIRSIZ1GB –> 2222’ye yollamanız yeterli
 • Daha hızlı 1GB’lik 43.2 Mbps’a kadar hızda bağlantı için 30 TL’ye TURBO1MB –> 2222’ye yollamanız yeterlidir.
 • Fiziki koşullara göre internet hızının değişeceğini unutmayınız.
 • Ayrıca paketi iptal etmek için IPTAL YENI1GB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

SINIRSIZ 2GB

turkcell internet paketi nasıl yapılır Sınırsız 2gb paketi

 • 2 GB 7.2 Mbps’a hıza kadar yararlanmak isterseniz 30 TL’ye SINIRSIZ2GB –> 2222’ye yollamanız yeterli
 • Daha hızlı 2GB’lik 43.2 Mbps’a kadar hızda bağlantı için 35 TL’ye TURBO1MB –> 2222’ye yollamanız yeterlidir.
 • Fiziki koşullara göre internet hızının değişeceğini unutmayınız.
 • Ayrıca paketi iptal etmek için IPTAL YENI2GB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

SINIRSIZ 4GB

turkcell internet paketi nasıl yapılır Sınırsız 4gb paketi

 • 4 GB 7.2 Mbps’a hıza kadar yararlanmak isterseniz 30 TL’ye SINIRSIZ4GB –> 2222’ye yollamanız yeterli
 • Daha hızlı 4GB’lik 43.2 Mbps’a kadar hızda bağlantı için 35 TL’ye TURBO4MB –> 2222’ye yollamanız yeterlidir.
 • Fiziki koşullara göre internet hızının değişeceğini unutmayınız.
 • Ayrıca paketi iptal etmek için IPTAL YENI4GB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

 

Turkcell Haftalık İnternet Paketleri

50MB Haftalık İnternet Paketi

 • Turkcell internet paketi Haftalık 3 TL’ye 50 MB internet almak için 7GUN 50MB -> 2222 veya EK50MB -> 2222
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL EKNET yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.

100MB Haftalık İnternet Paketi

 •  Turkcell internet paketi Haftalık 3 TL’ye 100 MB internet almak için 7GUN 100MB -> 2222 veya EK100MB -> 2222
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL EKNET yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.

250MB Haftalık İnternet Paketi

 •  Turkcell internet paketi Haftalık 3 TL’ye 250 MB internet almak için 7GUN 250MB -> 2222 veya EK250MB -> 2222
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL EKNET yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.

500MB Haftalık İnternet Paketi

 •  Turkcell internet paketi Haftalık 3 TL’ye 500 MB internet almak için 7GUN 500MB -> 2222 veya EK500MB -> 2222
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL EKNET yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.

Diğer Cepten İnternet Paketleri

turkcell internet paketi nasıl yapılır faturasız internet paketi

10 MB İnternet Paketi

 •  Turkcell internet paketi Günlük 10 MB internet paketini, MINI yazip 2222’ye ücretsiz SMS gondererek, www.turkcell.com.tr’den, Turkcell İletişim Merkezi’ne giderek veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak alabilirsiniz.
 • Paket Ücreti 1 TL’dir.

İstanbul Modern İnternet Paketi

 •  Turkcell internet paketi Paket alındıktan sonra 24 saat geçerlidir.
 • Aynı anda aynı kotalı paketlerden sadece bir tane alabilirsiniz.
 • Paket otomatik olarak yenilenmez ve 24 saat geçerlidir. Paketin aylık adil kullanım limiti 2 GB’tır. Aboneler 2GB üzerindeki kullanımları için mevcut paket aşımı ücretli ile ücretlenirler.
 • Paket kapsamında verilen haklar sadece www.istanbulmodern.org/wap sitesinde yer alan videolara ücretsiz erişmek içindir. Aboneler bu sitede yer alan, ancak bu site dışındaki sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalar için kendi mobil internet tarifeleri üzerinden ücretlendirilirler.

Avantajlı Cepten İnternet Paketi

 •  Turkcell internet paketi Aylık 50 MB internet artık sadece 3 TL! Üstelik ilk ay ücretsiz!
 • Avantajlı Cepten İnternet Paketi’nin aşım ücreti bulunmamaktadır. Paket kapsamında verilen 50 MB kullanımın doldurulması halinde, internet erişim hızı, paketin tekrar tanımlanma tarihine kadar 5 Kbps’a indirilir.
 • Paketinizde kalan kullanım hakkı bilgisini, KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz SMS göndererek, www.turkcell.com.tr’den veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak öğrenebilirsiniz.

Haftalık 50 MB İnternet Paketi

 •  Turkcell internet paketi Haftalık 50 MB internet paketiyle bir hafta boyunca internete doya doya girebilirsiniz.
 • Paketi sadece bireysel Hazır Kartlı aboneler satın alabilirler.
 • Paketin kullanım süresi 7 gündür.
 • Haftalık internet paketi iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenir.
 • Paket aşımı 2 kuruş/100KB’tır. 100KB altında kalan kullanımlar 100KB olarak ücretlendirilir.
 • Kullanılmayan haklar bir sonraki haftaya devretmez.
 • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurtiçinde geçerlidir.
 • HAFTA 50 MB yaz 2222’ye gönder.
 • İptal etmek için IPTAL HAFTA 50 MB yaz 2222 yolla

500 MB Twitter Paketi

 •  Turkcell internet paketi Bireysel faturalı ya da faturasız hat sahibi abonelerimiz aylık 500 MB Twitter Paketi’nden faydalanabilir. 
 • Paket ücreti tüm vergiler dahil (%18 KDV ve %5 ÖİV) 6 TL’dir. 
 • Paket 30 gün boyunca geçerlidir. 
 • Paket aşım ücreti ise faturasız hatlar için 2 KR/100 KB, faturalı hatlar için 5 TL/100 MB’tır.

Kaçmaz İkili 1 GB İnternet Paketi

 •  Turkcell internet paketi Hazır Kart gençTarife, GençPlus tarife ve 25 yaşın altında olup diğer ön ödemeli tarifelerde yer alan abonelerimiz bu paketten faydalanabilir. 
 • Paket ücreti tüm vergiler dahil ön ödemeli hatlar için 19 TL. 
 • Paket 30 gün boyunca geçerlidir. 
 • Paket aşım ücreti ise faturasız hatlar için 2 KR/100 KB. Tüm fiyatlara tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir.

Klasik 1 GB İnternet Paketi

 •  Turkcell internet paketiAylık 31.9 TL
 • Standart Mobil İnternet Tarifesi’nde ücretlendirme periyodu 100 KB’tır. 100 KB’ın altında kalan kullanımlar 100 KB olarak ücretlendirilir.
 • Her internet kullanımınızdan sonra paketinizde kalan kullanımlarınız size gönderilir, böylece siz de hesabınızı bilirsiniz.
 • “Paket almasam olmaz mı?” diyenlere Standart Mobil İnternet Tarifesi! Kullandığınız her 100 KB için 50 kuruş (tüm vergiler dahil) ödersiniz.
 • ABONE 1GB yaz 2222’ye gönder
 • Paket iptal etmek için IPTAL ABONE 1GB yaz 2222’ye gönder

Aylık 4 GB İnternet Paketi

 • Bu Turkcell internet paketi Aylık 44.9 TL
 • Standart Mobil İnternet Tarifesi’nde ücretlendirme periyodu 100 KB’tır. 100 KB’ın altında kalan kullanımlar 100 KB olarak ücretlendirilir.
 • Her internet kullanımınızdan sonra paketinizde kalan kullanımlarınız size gönderilir, böylece siz de hesabınızı bilirsiniz.
 • “Paket almasam olmaz mı?” diyenlere Standart Mobil İnternet Tarifesi! Kullandığınız her 100 KB için 50 kuruş (tüm vergiler dahil) ödersiniz.
 • ABONE 4GB yaz 2222’ye gönder
 • Paket iptal etmek için IPTAL ABONE 4GB yaz 2222’ye gönder

Aylık 8 GB İnternet Paketi

 • Bu Turkcell internet paketi Aylık 69 TL
 • Standart Mobil İnternet Tarifesi’nde ücretlendirme periyodu 100 KB’tır. 100 KB’ın altında kalan kullanımlar 100 KB olarak ücretlendirilir.
 • Her internet kullanımınızdan sonra paketinizde kalan kullanımlarınız size gönderilir, böylece siz de hesabınızı bilirsiniz.
 • “Paket almasam olmaz mı?” diyenlere Standart Mobil İnternet Tarifesi! Kullandığınız her 100 KB için 50 kuruş (tüm vergiler dahil) ödersiniz.
 • ABONE 4GB yaz 2222’ye gönder
 • Paket iptal etmek için IPTAL ABONE 1GB yaz 2222’ye gönder

 Kaynak** : Faturalı Hatlar İçin İnternet & Faturasız Hatlar İçin İnternet

2 thoughts to “Turkcell internet paketi nasıl yapılır ?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.