Turkcell bedava internet 2018

Turkcell bedava internet 2018 paketleri hakkında uzun süredir birşeyler yazmadığımı fark ettim. Turkcell bedava internet 2018 nasıl yapılır başlıklı konumuz ile ilgili sizlerle detaylı bilgiler paylaşacağım bilgiler doğrultusunda hiçbir ücret ödemeden Turkcell hediye internet paketlerine sahip olacaksınız. Turkcell faturalı ve faturasız hatlar için yazdığımız bu makalede Genç Turkcell “Turkcell GNÇ bedava” sahiplerini de unutmadık. Bu konu hakkında da sizlere bilgiler vereceğiz.

Turkcell bedava internet 2018

Turkcell bedava internet 2018 paketlerini sizlere aşağıda tanıttık. Bu kampanyalardan fayda sağlamanız için yapmanız gereken tüm konulara değindik. İlerleyen zamanlarda Turkcell bedava internet 2018 kampanyaları olursa bu yazımıza ekleme yapara sizlerle paylaşacağız. 

Turkcell Sahur Ramazan bedava internet paketi nasıl yapılır ?

Turkcell sahur 2018 paketi aslında BİP üzerinden oluyordu ve geçen sene turkcell sahur bedava internet paketinden faydalanmak isteyenler Turkcell BİP uygulaması üzerinden sms atarak bedava internet paketlerinden faydalanabiliyordu. Şu anda durum biraz daha farklı. Turkcell BİP uygulamasını akıllı telefonlarınızdan ( ios ve android ) uygulama mağazasına giriş yaparak Turkcell BİP uygulamasını indiriyorsunuz. Sahurda bedava internet turkcell kısmına uygulamaya giriş yapıyorsunuz. Ramazan sahur paketi turkcell uygulamasında görmeniz gerekmektedir. O kısımdan 2 kat internet uygulamasına girerek internetiniz kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell 2018 sahur paketleri olarak yayınlamasını beklerdik ancak bu sene bu şekilde karar aldı. Hattınıza tanımlı olan internet kadar turkcell ücretsiz sahur paketi kazanacaksınız. Örnek vermek gerekirse 10 GB’lık internetiniz varsa. Turkcell 2018 sahur paketi ile 10 GB daha bedava internet paketi kazanıyorsunuz. Türkcell sahur internet paketini anlattık. Sanırım Turkcell sahur paketi 2018 nasıl yapılır sorusunun da cevabını vermiş olduk Turkcell bedava internet 2018 paketlerinden ilkini sizlerle paylaştık.

Turkcell GNÇ çatlat kazan bedava internet paketi nasıl yapılır ?

Turkcell GNÇ çatlat kazan paketi aslında ücretsiz değil ama yinede size çok uygun fiyatlara bedava internet sunmuş oluyor. Haftada iki defa Turkcell GNÇ çatlat kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz. Turkcell GNÇ çatlat kazan kampanyasını nasıl yaparım diye sorarsanız da bunu açıklamadan önce GNÇ Turkcell’li olma şartı arandığını unutmayın. Genç Turkcell’li nasıl olunur sorusunu cevapladıktan sonra çatlat kazan ile bedava internet paketi nasıl yaparsınız bununda cevabını vermiş olacağız. İlk olarak GNÇ yazıp bir boşluk bırakarak TC numaranızı 2222 sms yolluyorsunuz. 25 yaşını doldurmadıysanız bu kampanyadan faydalanabileceğinizi unutmayın. Sms yolladıktan sonra sizlere GNÇ Türkcell dünyasına hoşgeldiniz adı altında benzer bir sms gelmiş olacak ve artık GNÇ Turkcelli olacaksınız. Hatınızın size ait olmasına gerek yok babanızın veya annenizin adınada olabilir tek şart TC numaranızdan önceden başka hatta tanımlı GNÇ Turkcell olmaması şartı aranmaktadır. Turkcell GNÇ çatlat kazan bedava internet nasıl yapılır sorusuna tekrar dönelim. Turkcell GNÇ uygulamasına giriş yaparak sağ üst köşede bulunan bana özel kısmından Çatlat kazana tıklıyorsunuz. 1 TL’ye geçerli olan 1 GB bedava internet paketini kazanmış olacaksınız.

Turkcell Yaani bedava internet paketi nasıl yapılır ?

Turkcell uygulamalarından biri olan Yaani ile arama motorları konusunda oldukça iddialı olduğunu gösteriyor. Turkcell kullanıcılarını teşvik etmek adına Turkcell Yaani uygulaması ile arama yapanlara bedava internet paketi hediye etmeye de devam ediyor. 25 arama yaptıktan sonra Turkcell 1 GB bedava internet paketini sizlere tanımlıyor. Yaani uygulamasını indirmek için yapmanız gereken oldukça basit. Akıllı telefonlarınızdan Turkcell Yaani uygulamasını indirmeniz ve kullanmanız yeterli olacak. Dediğimiz gibi Turkcell arama motoru yaaniyi ne kadar çok kullanırsanız sizlere o kadar fazla bedava internet kazanma hakkı tanıyor. Ancak unutmamanız gerekiyor kazanılan internetler sms bilgisi olarak geliyor ve sms bilgisi geldikten sonra tanımlanıyor. Bu dakikadan sonra dikkat etmeniz gereken unsur Turkcell bedava internet paketinizi kullanmazsanız 1 ay sonra bedava internetler hattınızdan silinecektir.

Turkcell Süper Nokta bedava internet paketi nasıl yapılır ?

Turkcell Süper Nokta bedava internet paketi hilesi şimdiden ortalıkta dolanmaya başladı. Turkcell’in hem gezip hemde hediye kazanmak için hazırladığı bu uygulama ile Turkcell sizlere bedava internet paketleri hediye etmeye devam ediyor. Turkcell süper nokta uygulamasını kullanmanız için akıllı telefonlarınızdan BİP uygulamasını indirmeniz ve Süper nokta kısmına girmeniz gerekiyor. Daha sonra etrafınızda bulunan noktalara giderek bedava internet paketleriniz hattınıza tanımlanmaya başlıyor. Türkcell bedava internet paketlerinde dikkat etmeniz gereken unsur BİP uygulaması üzerinde bulunduğu ve bu kısımdan uygulamaya giriş yaparak kazanabileceğiniz olduğunu unutmayın. Kampanyanın süresi kısıtlı uzatırlar mı emin değilim ama oldukça başarılı olmuş. Vodafone’da da buna benzer bir uygulama olduğunu belirtmem gerekiyor.

Turkcell Upcall 1 GB bedava internet paketi nasıl yapılır ?

Turkcell upcall uygulamasını indirerek Turkcellilere özel 1 GB hediye internet paketine sahpi olabilirsiniz. Upcall önceden duymamış arkadaşlarımız için açılamakta sanırım fayda var. Turkcell upcall arayan kişinin bilgisini öğrenme ile alakalı bir uygulama. Bilmediğiniz numaraları öğrenmek için upcall giriş yaparak numara sorgulatması yapmanız gerekmektedir. Uygulamada yaptığınız sorgulardan sonra hattınıza Turkcell bedava internet paketi tanımlanıyor. Bu şu anda Turkcell 1 Gb bedava internet paketi olarak geçmektedir. Turkcell upcall hediye internet paketi nasıl yapılır sorusunu da cevaplamış bulunmaktayız. Artık bu uygulama üzerinden de bedava internet paketi kazanabileceğinizi öğrenmiş oldunuz.

Genç Turkcell GNÇ hediye 1 GB bedava internet paketi nasıl yapılır ?

Turkcell bedava internet 2018 paketlerinden birisi olan ve GNÇ aboneleri için geçerli olan Turkcell GNÇ Full 4 GB, 6 GB, 8 GB, 10 GB paketlerinden birini almış, bireysel faturasız hat sahibiyseniz bu yazdığımız başlık özellikle genç türkcelliler için olduğunu unutmayın. Bu kampanyadan GNÇ Turkcell aboneleri fayda sağlayabilir. Bunun için yukarıda belirttiğimiz gibi GNÇ Turkcelli olmanız gerekmektedir. 25 yaşını doldurmuş kişiler bu kampanyadan faydalanamaz. Eğer 25 yaşını doldurmamışsanız GNÇ yazıp bir boşluk bırakarak TC numaranızı 2222 yollamanız gerekiyor. Daha sonra Turkcell mobil işlemlerden veya Turkcell mağazalarından yüklediğiniz her 30 TL üzerine bedava internet paketi kazanma hakkına sahip oluyorsunuz. Genç Turkcell GNÇ hediye 1 GB bedava internet paketi nasıl yapılır ? başlıklı konumuzu yeterince açıkladığımızı düşünüyorum. Umarım Turkcell hediye internet paketlerinden bu şekilde fayda sağlayabilirsiniz.

Sizler için Turkcell hediye internet 2222’den bahsettik. Turkcell beleş internet paketlerinde 2222 sms yolluyorsanız bilinki GNÇ Turkcelli veya faturasız hat sahibi olmanız gerekmektedir. Umarım bu yazdıklarımız size fayda sağlamıştır. Turkcell bedava internet 2018 nasıl yapılır başlıklı konumuzu sürekli güncelleyeceğiz. Turkcell hediye internet paketlerimizi bu konumuzdan takip edebilirsiniz. Arkadaşlarınıza bu yazımızdan bahsetmeyi unutmayınız. Turkcell hediye internet paketleri hakkında sorunuz varsa veya ekleme yapmak istiyorsanız mutlaka alt kısımda bulunan yorum kısmından bizimle iletişime geçiniz.

Turkcell bedava internet paketleri hakkında daha detaylı bilgileri kardeş sitemizden de bulabilirsiniz. Bu sitede daha detaylı anlatımlar mevcuttur. Eski konularımızı Turkcell kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.