Türk Telekom Sahur Bedava

Türk Telekom Sahur Bedava İnternet Paketi 2018

Türk Telekom Sahur Bedava İnternet Paketi 2018 başlıklı konumuzu sizlerle paylaşmaya başlayalım. Türk Telekom’un her sene ramazana özel yaptığı kampanyayı duyurdu. Ramazana özel Sahur bedava internet kampanyasını duyurdu. Türk Telekom’un faturalı ve faturasız hat kullanıcılarının bu kampanyadan 1 ay boyunca sabah 02:00 ve 06:00 arasında faydalabilecek. Paket içeriğinde 10 GB bedava internet paketi ve konuşma paketi bulunmakta. Türk Telekom sahur bedava internet paketi nasıl yapılır ? sorusunun cevabına geçmeye başlayalım isterseniz.

Türk Telekom Sahur Bedava İnternet Paketi 2018

Türk telefom sahur bedava internet paketi nasıl yapılır sorusunun cevabı aslında oldukça basit. SAHUR yazıp 5555 yolladığınız taktirde bu paketten faydalanmanız için size onay kodu gelecek ve bu onay kodundan sonra bedava internet paketiniz hattınıza tanımlanacak. Bu paketten yararlanmak için acele etmelisiniz çünkü sınırlı bir süre için bu paketten yararlanabilirsiniz. 15 Haziran 2017 gece 01:30’a kadar sms atmanız gerekmektedir. Böylelikle sahura özel bedava internet paketinden yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Sahur Kampanyası 2018 şartları

  • Türk Telekom sahur bedava internet paketinden 1 defa faydalanabilirsiniz.
  • PoCell, Bimcell, Faturasız PTTcell, Türk Telekon bireysel faturalı ve faturasız tüm paketleri bu kampanyadan faydalanabilir.
  • Türk Telekom’un sizlere tanımladığı bedava internet paketini sabah 02:00 ve 06:00 arasında ücretsiz faydalabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında sizlere Sahur 10 GB bedava internet, Sahur 10 bin dakika konuşma vermektedir.
  • Sahur paketini nasıl iptal ederim ? IPTAL SAHUR yazıp 5555 yollamanız yeterlidir.
  • Sahur paketi kalan internet paketini nasıl öğrenirim ? KALAN SAHUR yazıp 5555 yollayabilirsiniz

Kaynak : Türk Telekom Sahur Kampanyası 2017

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.