PuhuTV Fi Dizisi ücretsiz izleme

PuhuTV Fi Dizisi ücretsiz izleme nasıl yapılır ?

PuhuTV Fi Dizisi ücretsiz izleme nasıl yapılır sizlerle paylaşacağız. Türkiye’nin Netflix’i olarak tanımlayabileceğimiz PuhuTV ücretsiz izleme konusunda sizlere bilgiler vereceğiz. Vodafone sponsorluğunda Fi dizisini de bu sayede ücretsiz izleyebilirsiniz. Şimdi PuhuTV ve Fi dizisini bedava izleme nasıl yapılır ? bu konu hakkında sizlere bilgiler vermeye başlayalım. Yazımızın devamında ücretsiz izleme konusunda detayları bulabileceksiniz.

PuhuTV Fi Dizisi ücretsiz izleme

PuhuTV ile ilgili bazı arkadaşlarımızın sorularına da cevap vereceğimiz bu makalede PuhuTV’nin tamamen ücretsiz olduğunu ilerleyen zamanlarda ücretli yayınların şimdilik olmayacağını belirtmek gerekir. PuhuTV nedir ? diye sorarsanız Türk Dizi sektörüne yenilik getirmek isteyen yabancı kaynaklı bir firmanın Doğuş Grubu ile ortak çalışması ile oluşan bir site olduğunu belirtmek isterim. Gelir kaynakları tamamen diziler ortasında çıkan reklamlar olduğunu da belirtmek gerekir.

PuhuTV ücretsiz mi ?

PuhuTV tamamen ücretsiz olup cep telefonlarınızdan kotasız izlemek isterseniz Vodafone Red paketlerinden birinde olmanız gerekecek. Vodafone Fi dizisi ve PuhuTV için oluşturduğu pakette bulunduğunuz pakete göre 1 aylık veya  6 aylık internet kotanızı yemeden aylık 10 GB puhuTV’ye özel Vodafone Bedava internet paketinizin olacağını unutmayınız. Bu paket data internet paketi olup sadece puhuTV’de kullanılmaktadır. PuhuTV’de yayınlanan tüm içerikler ücretsizdir.

PuhuTV paketimden yiyor ne yapabilirim ?

PuhuTV’nin paketinizden yememesi için PuhuTV ve Fidizisine özel düzenlenen paketlerden satın almanız gerekmektedir. PuhuTV zaten ücretsiz ancak kotanızdan yenmeden izleyebilmeniz için bu paketleri uygun fiyatlara satın alarak 10 GB’lık data paketiniz ücretsiz hale gelir. PuhuTV’de bulunan bir çok diziyi böylelikle ücretsiz cep telefonundan kotanız bitmeden izleme şansına erişirsiniz. PuhuTV uygulamasını indirerek Vodafone’ye özel PuhuTV Fi paketi almanız durumunda paketinizden yemez. Ama yine paketinizden yeme durumu olursa Vodafone müşteri hizmetleri numarasını aramanız sağlıklı olacaktır.  Vodafone hat dışında puhuTV paketiniz yoksa kotanızdan yer.

Fi dizisi ücretsiz izleme nasıl yapılır ?

PuhuTV Fi Dizisi ücretsiz izleme

Fi dizisi ve PuhuTV’deki tüm dizileri cep telefonunuzdan Vodafone Red’li olarak yararlanabilirsiniz. Ancak bu paketlerden yararlanmak için eski Red paketlerinde olanlar 1 aylık, Yeni Fidizisine özel Red paketlerinde olanlar 6 ay yararlanabilirler. Bu 6 aylık süreçte 10GB data kullanımı sizlere ücretsiz olarak sunulur. Eski Red tarifelerinden birini kullanıyorsanız FI 1 yazıp 3636 sms atarak ücretsiz 1 ay 10GB kotalı internet paketinize tanımlanır ve sadece puhuTV’de bu data paketinden kullanılır kotanızdan yemez. Yeni Red paketinde olanlar veya Red Elite paketinde olanlar FI 6 yazıp 3636 sms atmaları durumunda 6 ay boyunca kullanabilecekleri paketi satın almış olurlar. Bu paketten yararlanırken yine aynı koşullar geçerli olduğunu unutmayınız. 10 GB PuhuTV’ye özel data paketiniz hattınıza tanımlanır. PuhuTV Fi Dizisi ücretsiz izleme bu kadar basittir.

Fi Dizisi ücretsiz izleme – Vodafone Fi dizi paketleri hakkında bu adresten detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.