Kullanım Şartları & Gizlilik

Nasılyapilirsor.com sitesine girmiş herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. Nasilyapilirsor.com sitesi özgün makalelerden oluşmaktadır. Makaleler oluşturulurken dış kaynaklı web sitelerden yararlanılır. Genel olarak kaynakları göstermeyi kendine koşul bilip anonim olan bilgilerde içerik kaynağı göstermeyi kabul etmez. Dış linklerden alınan bilgilerin doğruluğu %100 olmamakla birlikte ekibimiz bu çalışmaları yaparken doğruluğunu elinden geldiğince ölçmeye çalışmaktadır.

Verilen bilgiler doğrultusunda şahısları ve şirketlerin lehine yazılmış ve dikkatimizden kaçan yazıları yorum kısmına not bırakma ile uyarılabilir. Yada iletişim bilgilerimden bize ulaşılabilir. Nasılyapılırsor.com ekibi gelen uyarıları değerlendirdikten sonra 7-15 iş günü içinde sitesinden kaldırma şartını kabul etmiştir.

Yapılan uyarılar doğrultusunda 7-15 gün içerisinde size değişiklik yapılıp bilgi verilir. Mail ile size dönüş yapılmadığı taktirde iletişim ilgili sorun yaşadığımızdan emin olabilirsiniz. Bize gönderilen tüm uyarıları olumlu olumsuz şekilde inceleyip geri dönüş yapmaktayız.

Lisans şartları

Tüm içerik Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 2.5 License ile lisanslanmıştır, bu lisansın şartları özetle şu şekilde tanımlanabilir:

  1. Alıntı yapılan içeriğin kime ait olduğu belirtilmelidir, ve ilgili makaleye link verilmelidir.
  2. Alıntı yapılan içerik herhangi bir şekilde ticari amaçla kullanılamaz.
  3. Alıntı yapılan içerikte hiçbir değişiklik yapılamaz.
  4. Alıntı yapılan yazı kısmı olarak alınıp özgün yazı olarak gösterilemez.
  5. Alıntı yapılmadığı taktirde lisans şartlarına göre dava açılma hakkı saklı tutulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.