Türk Telekom Sahur Bedava

Türk Telekom Sahur Bedava İnternet Paketi 2018

Türk Telekom Sahur Bedava İnternet Paketi 2018 başlıklı konumuzu sizlerle paylaşmaya başlayalım. Türk Telekom’un her sene ramazana özel yaptığı kampanyayı duyurdu. Ramazana özel Sahur bedava internet kampanyasını duyurdu. Türk Telekom’un faturalı ve faturasız hat kullanıcılarının bu kampanyadan 1 ay boyunca sabah 02:00 ve 06:00 arasında faydalabilecek. Paket içeriğinde 10 GB bedava internet paketi ve konuşma paketi bulunmakta. Türk Telekom sahur bedava internet paketi nasıl yapılır ? sorusunun cevabına geçmeye başlayalım isterseniz.

Türk Telekom Sahur Bedava İnternet Paketi 2018

Türk telefom sahur bedava internet paketi nasıl yapılır sorusunun cevabı aslında oldukça basit. SAHUR yazıp 5555 yolladığınız taktirde bu paketten faydalanmanız için size onay kodu gelecek ve bu onay kodundan sonra bedava internet paketiniz hattınıza tanımlanacak. Bu paketten yararlanmak için acele etmelisiniz çünkü sınırlı bir süre için bu paketten yararlanabilirsiniz. 15 Haziran 2017 gece 01:30’a kadar sms atmanız gerekmektedir. Böylelikle sahura özel bedava internet paketinden yararlanabilirsiniz. Devamını Oku

PTTcell Yeni Dünya Kampanyası

PTTcell Yeni Dünya Kampanyası

Avea alt yapısını kullanan PTTcell Yeni Dünya kampanyası oldukça beğenilecek gibi. PTTcell hattı olanlar yada almak isteyenler Yeni Dünya kampanyasına geçerek uygun fiyatlara konuşabilirler. PTTcell yeni dünya kampanyası ile 37 TL’ye 6 GB internet, 900 Dk her yöne, 900 sms sahibi olabilirsiniz. Bu fiyata gayet uygun.

PTTcell Yeni Dünya Kampanyası, PTTcell ile ilgili kampanyalar, tarifler hakkında hazırladığımız makalemizi incelemeye başlayalım isterseniz.

PTTcell Yeni Dünya Kampanyası

PTTcell Yeni Dünya Kampanyası

PTTcell Yeni Dünya kampanyasından hangi hatlar faydalanabilir ?

PTTcell’den yararlanabilmeniz için faturalı hat sahibi olmanız gerekmektedir. Eğer faturalı hat sahibi değilseniz faturasız hattan faturalı hatta geçerek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Faturalı PTTcell hattınız varsa aşağıdaki tarifelerdeki kullanıcılar faydalanabilir.

  • Pttcell Yeni Dünya Mini Tarifesi
  • Pttcell Yeni Dünya1GB Tarifesi
  • Pttcell Yeni Dünya3GB Tarifesi
  • Pttcell Yeni Dünya6GB Tarifesi

Devamını Oku

avea logo

Avea internet paketi nasıl yapılır ?

avea logoAvea ekonomik hesap seçmek isteyenler için biçilmez kaftan bir operatör. Avea internet paketi yapmak isteyen siz değerli kullanıcılarımıza ayrıntılı bir makale oluşturduk.

Faturalı & Faturasız Avea internet paketi nasıl yapmanız gerekiyor bu konu hakkında sizlere bilgi vereceğiz. İnternet kapsamında Türkiye’de çok fazla çekim alanına sahip olan Avea internet hızı konusunda diğer operatörlere göre biraz daha yavaş diyebilirim. Ancak çok fazla baz istasyonu olmasından dolayı bu açığı kapatıyor.

Şunu unutmamanız gerekiyor sizin bulunduğunuz bölgede operatörlerin internet hızları farklılık gösterebilir. Bu yüzden speedtest programı ile farklı operatörlerin hızlarını test ederek internet paketi almanızı öneriyoruz. Devamını Oku