Google inbox nedir ? davetisi nasıl alınır

google inbox mobilGoogle inbox nedir ? diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Google inbox davetiyesi nasıl alınır ve özelliklerini bu makalemizden öğrenebilirsiniz.

Google bu özelliğini yakın zamanda bir çok kişiden duyacaksınız. Google tarafından hayata geçirilen ve kullanıcılar yeni açılan bu sistemde Google yine merak uyandırmak adına Gmail’in ilk kurulduğu zamandaki gibi davetiye sistemi getirmiş. Daveti sayesinde üye olabileceğiniz bu sistem sayesinde inbox.com’dan üyelik alabilirsiniz.

Google Inbox mobil cihazlarda kullanılmak için üretilmiş IOS, Android, Windows Phone vs. için hazırlanmış güzel bir uygulaması da bulunmaktadır.

google inbox

Google inbox davetiyesi nasıl alınır ?

Google davetiyesini şu anda Twitter sayfasından Google takip ederek alabilirsiniz. Twitter aracılığı ve Facebook’ta bulunan Google Inbox sayfasından davetiye alabilirsiniz. Türkiye saati ile bazı zamanlar gece 01:00 – 02:00 arası dağıtılmaktadır. İlerleyen zamanlarda arkadaşlarını davet et sistemi açıldığında yararlanmak isterseniz yorum kısmında email kısmına mail adresinizi bırakırsanız davetiye oldukça yollayacağım.

Google inbox nasıl çalışır ?

Google Gmail tarafından geliştirilen bu akıllı sistem iletileri daha düzgün almanızı sağlar ve gruplandırmayı kolaylaştırır. Artık gelen mailler Google Inbox özelliği sayesinde kolay bir şekilde ve düzenli bir şekilde size iletilir.

google inbox derli toplu

google inbox Alışveriş

Google sayesinde alışveriş sitelerinden gelen mailler bile artık düzenli bir şekilde size iletilecek ve bunun huzur ve mutluluğunu yaşarken bizleri hatırlayacaksınız. Merak mı ettiniz görüntüsünü sizlere hemen gösterelim ki bu merakınız içinizde ukte olarak kalmasın ve mutlu mesut yaşamınızı sürdürün.

google inbox alışveriş

google inbox Seyahat

Google bununla da kalmamış sizlere daha da kolaylıklar sunmaya devam etmiş. Örnek olarak sürekli yurt dışına giden birisiniz ve seyahatlerinizle ilgili bilgileri bulmakta zorlanıyorsunuz. Hatta son dakika uçak için check-in saatine geldiniz ve maillerinizi karıştırırken o karmaşa içinde kaybolmanıza google razı olmamış ve sizler için seyahat bölümüde oluşturmuş. Gideceğiniz yerleri bile konum yollandığında kolay bir şekilde görmeniz için size kolaylıklar sunmuş durumda. Artık işleriniz daha kolav ve derli toplu olacak böylelikle karmaşa içinde boğulup kalmayacaksınız.

google inbox seyahat

google inbox Sanal Ajanda

Google  size sanal bir ajanda sunuyor. Satın aldığınız ürünlerin teslim süreçlerini, rezervasyon yaptırdığınız otelleri, randevularınızı da kolay bir şekilde sizlere sunuyor. Hatta işi biraz daha abartmış ve resimlerini bile görebilme şanslarını sizlere sunmuş. Ayrıca sizlerin daha için akıllı arama kutucuğu da yapmış. Bu kısımdan sizler için önemli olanları işaretleyip mail kutunuzun üst kısmına taşıma şansı da sunuyor.

google inbox

Neyse şimdi Google inbox daha da merak etmeden size adresi verelim http://www.google.com/inbox/ adresinden veya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.