Chatline üyelik iptali nasıl yapılır ?

chatlineGSM operatörleri üzerinden Chat Line üyeliğinizi kısıtlamak isteyenler hatta abonelikten çıkmak isteyenler olabilir. Bu işlemleri yapmak isteyenler için oluşturduğumuz bu makalemizin sizlere faydalı olacağını düşünüyorum.

Sürekli size göndermelerinden sıkılmış olanlar için ilk olarak Chatline müşteri hizmetlerine ulaşmak için operatörünüzle görüşmeniz gerekmektedir.

Not: – Tristit Destek Ekibi’nin uyarısı ile bilgilerde güncelleme yaptık verdiğimiz yanlış bilgiden dolayı Tristit ekibinden özür diliyoruz.

chatline

Vodafone Chatline üyelik nasıl iptal edilir ?

Vodafone için genel olarak geçerli olan bazı kodlar var. Chatline iptal etmek için bu kodları sms olarak göndermeniz yeterli olacaktır. IPTAL LISTE yazıp 5454’e gönderirseniz mevcut liste üyeliğiniz iptal edilir. Artık size her gün rumuz listesi gönderilmeyecektir. **IPTAL HABERCI yazıp 5454’e gönderirseniz, Haberci üyeliğiniz iptal edilir. IPTAL ILAN yazıp 5454’e gönderirseniz, İlan üyeliğiniz iptal edilir. IPTAL Oda_Adı yazıp 5454’e gönderirseniz, yazdığınız odadan çıkartılırsınız. Örnek: IPTAL MAGAZIN yazıp 5454’e gönderdiğinizde MAGAZIN odasından çıkartılırsınız. **

Kaynak : Vodafone Chat Servisi Üyeliğini iptal etme

Turkcell Chatline üyelik nasıl iptal edilir ?

532 arayarak Turkcell operatörlerinden bilgi almanız gerekmektedir.

Avea Chatline üyelik nasıl iptal edilir ?

Avea müşterilerinin Chat Line hesabını iptal etmek için yapmaları 505’i arayarak operatörden yardım almaları gerekmektedir.

Şunu belirmek isterim. ChatLine firması GSM operatörlerinin alt yapısını kullanarak hizmet veren bir firma olduğu için Avea, Turkcell ve Vodafone’u arayıp şikayette bulunmanız sizi sonuca ulaştırmayacaktır. Chatline konusunda bir çok şikayet görüyorum bir çoğuda Turkcell Chatline benden izinsiz onayladı, Vodafone Chatline iptal etmedi, Avea Chatline smsleri sürekli geliyor tarzında tatsız şikayetleri okuyorum. Ne yazık ki bu problemlerin çözümünü GSM Operatörleri sunmuyor. Arama yaptığınız taktirde size o firmanın müşteri temsilcilerinin telefon numaralarını veriyorlar ve onlarla iletişime geçmelerini talep ediyorlar. GSM operatörleri sadece bu firmalardan servisi iptal etmelerini talep edebiliyor. Bunun dışında açıkçası arayıp sinirinizi bozmanızı önermem. Onun yerine yukarıda verdiğimiz numaralar aramalsınız. Böylelikle probleminiz daha kolay çözülecektir. Hattınıza iptal mesajı gelmezse teyit mesajı alana kadar müşteri temsilcisi ile iletişiminizi devam ettiriniz. Herhangi bir yorumunuz olursa lütfen yazının devamına yorum yapmayı unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.